Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


markus

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz na ty kteří mají zkušenosti z mezipodlahou v kufru u Octavie II kombi.Měl bych možnost koupit ojetého kombíka právě s tímto doplnkem a zajímají mě vaše zkušenosti a praktičnost této věci a jestli to jde uplně z toho kufru vymontovat.Mě to zas tak moc praktické nepřipadá a alespon podle fotek co jsem viděl se mě to moc nelíbí.Myslím si že to i dost snižuje výšku kufru.A ty díry co vzniknou po stranách nejsou taky nic moc.Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz na ty kteří mají zkušenosti z mezipodlahou v kufru u Octavie II kombi.Měl bych možnost koupit ojetého kombíka právě s tímto doplnkem a zajímají mě vaše zkušenosti a praktičnost této věci a jestli to jde uplně z toho kufru vymontovat.Mě to zas tak moc praktické nepřipadá a alespon podle fotek co jsem viděl se mě to moc nelíbí.Myslím si že to i dost snižuje výšku kufru.A ty díry co vzniknou po stranách nejsou taky nic moc.Dík.

Taky mam mezipodlahu v kufru a spokojenost. Podlaha se da zvedat a vytvaris tim i delici prepazku v kufru. Vyhodou je, ze kdyz mas v kufru mezipodlahu, tak pri sklopeni zadnich sedacek tam neni zadny schod do kufru. At zije camping :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím jsem právě přemýšlel, nechceš to vyfotit? I ty zmiňované "schodky" po stranách...

A z jakého to je materiálu? Myslím, co je pod tím kobercem.

Odpoledne natlucu nejaky fotky. Jinak material je drevotriska z obou stran potazena filcem, dela to pekny dreveny zvuky, kdyz s tim trochu mrsknes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto nemam,už to mam venku z kufru.Do Turnova nejedu,jsem z Ostravy tak nevim jak s předanim? poštovne s ohledem na vahu a velikost bude asi dost drahe.

Tak tady jsou ty fotky mezipodlahy, trochu delay. :-)

1:zaaretovana poloha, rozdeleni kufru

2:ukazka rovne plochy bez schodu na zadni sedacky

3:prizvednute viko

4:mezipodlaha

Jinak sitovy program pouzit jde, jen si s tim clovek musi trochu pohrat. Nejdou vsechny site, nektery ocka

jsou schovany, tak se to musi udelat trochu provizorne. Ven jsem podlahu nevyndaval, nebyl duvod.

post-17321-1218093957_thumb.jpg

post-17321-1218093972_thumb.jpg

post-17321-1218093978_thumb.jpg

post-17321-1218093986_thumb.jpg

Editováno: , autor: herutaur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou ty fotky mezipodlahy, trochu delay. :-)

1:zaaretovana poloha, rozdeleni kufru

2:ukazka rovne plochy bez schodu na zadni sedacky

3:prizvednute viko

4:mezipodlaha

Jinak sitovy program pouzit jde, jen si s tim clovek musi trochu pohrat. Nejdou vsechny site, nektery ocka

jsou schovany, tak se to musi udelat trochu provizorne. Ven jsem podlahu nevyndaval, nebyl duvod.

Díky za fotky :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ho taky a je to supr vec jezdim po konferencích a mam tam oblek hezky uloženej a nemam ho zmačkanej . je to supr věc a v kufru podle mne nikomu nevadi par litru objemu in stejně ho mame podle mne všichni 90 procent roku prazdnej . a co je supr mam po stranach ve vzniklem otvoru vloženou vodu do ostřikovače a nejake kravinky na lak a interier auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...