Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


markus

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, jestli je velký problém nacpat mezipodlahu z OII combi do OII liftbacku? Na combi by se ještě dala sehnat, ale na liftback sehnat použitou mezipodlahu je nemožné. Díky

Dával jsem podlahu z OI combi do OII liftback,stačí ji jen u sedaček zkrátit asi o 1-2 cm. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mno otec to ma ve scoutovi ale nevim jestli to je stejne jako klasicka Octa...

jinak nostost 130 kilo vpoho dava, spim tam s pritulkou (pokud to situace vyzaduje) a demontaz montaz taky vpoho, proste tam mas tu desku, slozis, vzadu vyhaknes dva stefty a vyndas, zustanou ti jen ty bocnice co ji drzi, otazka peti minut... :)

No pokud 5minut tak to bys u toho ještě musel vykouřit, cigáro, je to tak do minuty venku, pokud spěcháš tak do 30ti sekund a to mylím vážně, je to uplně krutá stavebnice, ostatně jak celá koktávka ;) ,mám to taky a spokojenost.

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Nekdo tu nekde psal, ze se to snad da nejak dobastlit, nicmene podle me je to uplna ptakovina. Dyt ani zcela nove u Skodovky to zase tak drahe neni.

Zcela novy u skodovky je to asi za 5000,- coz mi za par kus drevotrisky a textilu pridje dost.

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/zavazadlovy-prostor/bocnice-mezipodlahy-vozu-octavia-combi-ii/0

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/zavazadlovy-prostor/mezipodlaha-vozu-octavia-combi-daa620001x/0

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, zda je pro dodelani te mezipodlahy potřeba taky vyříznout ty 2 pruhy koberce, jak to ma verze z vyroby? Bylo by mi divne, kdyby ne, to by to jinak ve vyrobe nedelali, ne?

Je tu někdo, kdo ji v aute z vyroby nemel a dodelaval si to, jestli to tam nejak drzi i bez vyriznuti nebo tam ten kus koberce prekazi?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...