Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

pročítám vaše příspěvky ohledně rádia Bolero, které jsem před týdnem koupil. Mám ho ze Superba II. Jako většina z vás mám problém s regulací jasu, protože nemám Octavii FL. Zjistil jsem asi to, že s tím nikdo nic neudělá, protože tam sice příprava na čidlo je, ale po rozebrání tam žádné čidlo vůbec není takže to člověk může zakrývat jak chce a stále stejné. Myslel jsem, že Bolero je konstrukčně stejné jako RCD 510 u VW, ale bohužel jsou tam jisté odlišnosti. VW to řešil přímo čidlem v rádiu, ale škodovka čidlem v budíkách.

Takže zkusím otestovat COLUMBUSE jestli tam to čidlo dali nebo ne. 

 

Kdyby to někdo už věděl dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Předpokládám, že není problém mít na kartě mapový podklady a hudbu zároveň ? Napadlo mně, že výhoda by mohla být v tom, že pokud budou mapy na kartě, že by bylo jednodušší je updatovat ?

Jenom se připomínám se svým dotazem  :kol-32: Ještě by mně zajímalo, jestli se do toho Amundsena (bez +) dají nějak jednoduše sehnat mapový podklady zdarma ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám ve svý O2 FL Elegance z výroby Swinga a rád bych ho vyměnil za Bolero. Je možné pouze vyměnit kus za kus nebo jsou zde nějaký komplikace? V autě mám MaxiDOT, Climatronic, zadní parkováky a nemám multifunkční volant. Předpokládám, že by to mělo všechno bez problémů fungovat i s Bolerem nebo ne?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáš Plachý: Díky moc. Já si právě myslím, že rámeček by mohl být stejný jako u Swinga.

 

Stejně bych šel na tu výměnu do servisu, já tomu rozumím, jako koza petrželi :-D

 

Ještě takovej lama dotaz: když to koupím na nějakým sbazaru.cz nebo tak a dotyčnej prodávající říká, že k tomu dá PIN, tak je to všechno, co budu potřebovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ jenom Bolero a PIN. Ten rámeček si nejsem jistej, ale snad ne.

Do servisu nemusíš, já nejsem na tyhle věci moc manuálně zručnej, ale je to jednoduchý, vyndaval jsem u svýho auta Stream. Sundáš rámeček, 4 šrouby torx, vytáhneš rádio, odpojíš kabel antény a kabel rádia, napojíš oboje do Bolera, přišroubuješ a nacvakneš rámeček. Je to na 10 minut a zadarmo. Pak jen zapneš Bolero a naťukáš PIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...