Přejít na obsah

Auto se samo zamyká


snb-rider

Doporučené příspěvky

Ahoj, předem se omlouvám jestli to už někde je, ale já jsem to nenašel.

Kamarádovi se na fabii sám zamyká centrál. Zkoušel si vzít náhradní klíče a chvilku je používat, jestli třeba nebyl nějaký špatný kontakt v ovladači, ale nepomohlo to. Má třítlačítkový vystřelovák. VAG žádnou chybu nepíše.

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako jak a kdy....při jízdě, nebo když odemkne tak se hned zamkne? Pokud je to při rozjezdu tak může mít nastavený automatický zamykání po dosažení určité rychlosti...cca 15 km...to mám já udělaný přes VAG

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto normálně stojí a když je v dosahu ovladač, tak se občas zamkne když je odemčené... ale jen někdy, někdy několikrát zasebou a někdy zase vůbec. právě myslel že má rozbitý ovladač, že se tam někde sami spojí kontakty a zamkne se, ale dělají to oba ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, předem se omlouvám jestli to už někde je, ale já jsem to nenašel.

Kamarádovi se na fabii sám zamyká centrál. Zkoušel si vzít náhradní klíče a chvilku je používat, jestli třeba nebyl nějaký špatný kontakt v ovladači, ale nepomohlo to. Má třítlačítkový vystřelovák. VAG žádnou chybu nepíše.

díky za rady

Jestli to je do 20ti vteřin po otevření centrálem,tak to je v pořádku.Funkci bezpečnostního zamykání lze přeprogramovat-odstranit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...