Přejít na obsah

zatekani do patych dveri


Piaggio

Doporučené příspěvky

To ze mi zateka do auta cez bocne dvere som uz ciastocne poriesil.

Ale uz dlhsiu dobu pozorujem ako mi z piatych dveri vyteka voda po otvoreni kufra. /vyteka to v mieste ako sa spaja horny a dolny plast tapacirungu/

Otazka do plena je,ze ci je zname kade to zateka.

Zeby bol poruseny ten tmel na ktorom je nalepene sklo?

Normalne pocujem ako sa tam ta voda prelieva ked otvaram kufor.Neviem ci cez tesnenie dveri to tam moze zatekat alebo kade...

A vyteka to aj v rohu ako je ta gumenna dorazova nozicka. :blink:

Zaujmalo by ma aky traduje nazor na vystriekanie kufra fermezom,alebo ci pouzit daky vosk v spreji na dutiny.

Okrem toho ze mi to pomaly kvitne aj zvonku,ma predovsetkym zaujma ako to osetrit zvnutra.Kedysi som tu kdesi cital,ze to dakto vystriekal montaznou penou

ale to uz by som bral ako posledny variant ked to bude dierave naskrz.

No pokusim sa nazret v tyzni pod ten tapacir,a ak bude pekne a slnecno tak by som to chcel osetrit.

Ale dvolezite je predovsetkym zistit kade sa tam dostava voda.

Kratka fabka 11/03,1.2, strieborna metla,negarazovana.

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem dnes také opravoval zatékání do pátých dveří u fabie combi. Pořád bylo orošené zadní sklo a na gumě dole byla kapka vody. Postupným rozebíráním pátých dveří do šroubku jsem zjsitil, že mi tam teklo třetím brzdovým světlem - shrnuté těsnění. Snad tenhle příspěvek někomu pomůže aby nerozdělával dveře jak já.

post-20401-1227910982_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
No.kenecne som to rozhodil ale cez ten stierac mi to netece. :closedeyes:

Vodu vypostam tak,ze odmontujem lavu gumennu nozicku na kufri.do pravej strany mi to nenateka,iba do lavej.

Mám naprosto stejný problém a chtel bych se zeptat jak jste nakonec problém se zatékáním vyřešil. Poslední dobou mi pres dvere tece voda i k rezervě a ne málo. Dveře jsem rozebral a nemohu přijít na to kudy to teče. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ten velký plast zevnitř tak je to pouze na takových pružinkách jen naražený. Když si vezmeš nějaký plastový klínek nebo stačí šroubovák v hadru dáš to pod ten plast a nadzvedneš ho tak to jde dolů rychle. Chce to ale vůbec se toho nebát a použít větší sílu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj. Dnes som bol reklamovat 1 rocnú Fabiu ze mi zateká voda do kufra. Zistili, ze vo vyrobe zle nalepili zadné okno, nakolko na spodku je plech uzsí a nenasadlo tam lepidlo poriadne. Dnes mi vyrezali okno a znovu to nasadili.

Presne na to som prisiel.

Tak pekne to sprasili v tej vyrobe.uz mi to kvitne na boku pod sklom, takze vidim ako sa sklo dotyka skeletu. zda sa ako keby to zabudli vypodlozit na boku a moc sa vytlacil tmel a moc to sadlo.

Ako mam to sklo dat dole.treba aj dvere zhadzovat? Resp ako to dat dole to sklo .po bokoch sa to da obrezat ale co hore a dole.Ked zhodim ten v nutorny plast tak neviem kolko tam be miesta.

A co za tmel kupit na nalepenie?

No celkom slusne po troch rokoch prist na to .

No ja som to riesil vysrobovanim gumoveho dorazu aby mala voda kade odtekat :kol-46:,ked som nevedel prist na to.Skoda ze som zabudol na to vlakno,resp som to nesledoval.No Skoda skody

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Ahojte aj mne zatekalo do kufra..vzdy bola mláka v kufri v ľavo za zadnými sedačkami ..zistil som že kvapka spod plastu kde je tretie brzdové svetlo..plast dole to bol samozrejme menší boj dával som to dole prvý krát..liali sme s 8 ročnou dcérkou vodu z hora po kufri medzi zadné sklo a krídlo a tam začalo tiecť na tretie brzdové..kedysi mi počas dažďa vyhodilo eps kontrolky možno ak to bolo kôli tej vode..tak som zasilikonoval medzi sklom a kridlom..voda bola preto skôr v ľavo v kufri lebo doma je menšia sikmyna kde parkujem..lialo sa aj do kufra lebo voda ostávala visieť aj na tesniacej gume v ľavo šla z hora a okolo zadného svetla uvidím či sa aj toto vyriešilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...