Přejít na obsah

kod radia


Majk

Doporučené příspěvky

Řídící jednotka auta si kód rádia pamatuje i když rádio vytáhneš,jen když do auta strčíš jiné rádio a zadáš kód toho nového tak se přepíše kód toho starého.Jinak kód radia ti řeknou v každém salonu na počkání.Aspoň takhle to fungovalo u mě když sem měnil dance za nexuse a později za columbuse

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Moja skusenost dosiel som do skoda servisu povedali ze 33eur prehnana cena ze maju hodinovu taxu tak som sa pousmial a isiel inde v druhej skode ze maju minutovu taxu a cca 17eur to som bol ochotny zaplatit tak som pockal (25min!!!) a nakoniec bola cena 11.63eur som bol spokojny, ale zaroven ma trosku nahnevali lebo povedali ze kod mi nedaju ze ho tam zadali a radio ide, ked som sa opytal ze preco mi ho nedaju tvrdili ze skoda zakazala davat ten kod kvoli tomu aby zabranila kseftovanim s radiami, tak dufam ze ho uz nebudem potrebovat lebo zase platit za to iste sa mi nechce. Radio sa mi zablokovalo pri montazi maxidotu, hned ako som pripojil maxidot napisalo safe, radio asi treba vypnut a aj vytiahnut kluce (zapojit maxidot) potom potocit klucom a az potom zapnut radio a nemalo by pytat kod a aj ked sa odpaja baterka treba najskor potocit klucom a az potom zapnut radio a ono si kod nacita s rj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...