Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Ne ne...Tour se vyrábí ve Vrchlabí.

Kvasiny jedou kompletně Roomster, Superb sedan a combi a Yeti. Lakovna ale dokáže lakovat i další typy - vozí se sem svařené fabie z MB, olakují se a zase se vezou zpět do MB.

EDIT: kompletně myslím svařovna, lakovna, montáž. Pochopitelně nejsou tam lisovny, motorárna atd...

Editováno: , autor: Thoms
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak zatím je pondělí 12.4 volné, viz e-mail od sl.Munzarové níže. Zbývá zvolit čas. Osobně bych navrhoval buď 10:30, nebo spíš 12.hodin - to z toho důvodu, že v těch 12.hodin jedou už všechny linky - nikdo nemá přestávku na oběd.

Dobrý den,

Velmi nás těší váš zájem navštívit Škoda Auto Kvasiny.

Zde zasílám základní informace a podmínky pro rezervaci exkurze:

- exkurze do závodu se pořádají každé pondělí a úterý (dle dohody i jiný pracovní den) a délka exkurze je 1,5 hod

- začátek exkurze je v 09:00, 10:30 a ve 12:00 hod

- maximální počet návštěvníků ve skupině je 20 osob (větší skupiny dle dohody)

- pro školní skupiny platí věková hranice 12-ti let, pro jednotlivce bez omezení věkové hranice

- návštěvníci pod vlivem drog, alkoholu, ve znečištěném oděvu atd. se nemohou účastnit prohlídky

- v závodě Škoda Auto je přísně zakázáno fotografování a používání mobilních telefonů

- exkurze jsou bezplatné

Dne 12.4. vám mohu nabídnout tyto časy: 9:00, 10:30 či 12:00 hod. Prosím o krátkou zprávu, který čas si přejte rezervovat.

Pěkný den,

S pozdravem

Lucie Munzarová | EOH 2 - ŠkodaAuto Muzeum

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

tel: +420 326 8 31137 | fax: +420 326 8 32039 | eFax: +420 326 8 46373

Lucie.Munzarova@skoda-auto.cz | www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com

Škoda - Simply clever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ok, zamluvím tedy termín 12.dubna, od 12.hodin.

Co se týče účasti, tak zatím:

MichalJ 4

brunoos 1

maros 1

kemar 1

Marty8 2

Zatím vše...máme tedy ještě cca 11 míst. Těch 20 je optimální počet, protože při více lidech už byste třeba v takové svařovně nic neslyšeli. Jak jsem psal výše, udělali bychom pak ještě jednu exkurzi cca o měsíc později.

EDIT: Termín je zarezervován.

Editováno: , autor: Thoms
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau kuci nedavno jsem se bavil s kamosem co dela v kvasinach a rikal ze je to 14dni zpatky a po lince jel superb /combi facelift a na lakovne prej zkouseli porsche panamera tak treba uvidite jeste neco jineho preji pekny vejlet

P.S byl jsem tam taky a muzu vam rict ze v boleslavi vidite o proti kvasinam uplny hov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To johan barty: máš pravdu, lakovna v Kvasinách je tak flexibilní, že se tam dost často dovážejí naprosto nestandartní typy aut, jako třeba panamera, bentley continental, nebo závodní fabie. Jde ale jen o lakování. Svařovna ani montáž tohle neumí.

Jinak co se týče té lakovny. Do lakovny se mrknete taky, ale bude to skutečně jen nakouknutí, protože ostatní exkurze se tam vůbec nedostanou a je skutečně zákaz vstupu cizím osobám do lakovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak ok, zamluvím tedy termín 12.dubna, od 12.hodin.

Co se týče účasti, tak zatím:

MichalJ 4

brunoos 1

maros 1

Honza9007 2

kemar 1

Marty8 2

Zatím vše...máme tedy ještě cca 9 míst. Těch 20 je optimální počet, protože při více lidech už byste třeba v takové svařovně nic neslyšeli. Jak jsem psal výše, udělali bychom pak ještě jednu exkurzi cca o měsíc později.

EDIT: Termín je zarezervován.

Tak jak to vypada ? Je to jiste ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano je to jisté, zítra ještě zavolám panu Ctvrtečkovi, který nás bude provázet, abychom se dohodli na nějakých detailech, ale termín je na 100% jistý. Exkurze je oficiálně nahlášená a zamluvená, ve čtvrtek jsem to všechno potvrdil sl. Munzarové z muzea.

Během pondělí sem dám nějaký plánek a upřesnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano je to jisté, zítra ještě zavolám panu Ctvrtečkovi, který nás bude provázet, abychom se dohodli na nějakých detailech, ale termín je na 100% jistý. Exkurze je oficiálně nahlášená a zamluvená, ve čtvrtek jsem to všechno potvrdil sl. Munzarové z muzea.

Během pondělí sem dám nějaký plánek a upřesnění...

Musím se omluvit, v ponděli to nakonec (kvůli škole) nestíhám... Moc mě to mrzí a zkusil bych ten druhej termín...

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, Honzo, nic se neděje.

Pro ostatní: ZDE je plánek závodu. My se sejdeme u brány č.1 přesně ve 12:00. Exkurze bude na 1,5 - 2 hodiny a jak jsem psal již v komentáři k události v kalendáři, součástí exkurze v závodě bude i nahlédnutí do lakovny předem avizuji, že ostatní exkurze mají vstup do lakovny zakázán. Já jsem domluven s vedoucím, že alespoň nakoukneme do technologického patra, kde je kotelna, vzduchotechniky a další technologie. Bohužel do míst aplikací vás vzít prostě nemohu.

Co se týče účasti, tak zatím:

MichalJ 4

brunoos 1

maros 1

kemar 3

Marty8 2

+ já

Editováno: , autor: Thoms
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také díky. škoda, že vás nebylo víc. A omlouvám se, že jsem s vámi nešel ještě na montáž. Z lakovny jste toho nakonec taky moc neviděli, ale myslím, že i tohleto stálo za výjezd výtahem. Na lakovně jsem pracoval víc jak dva roky a můžu vám říct, že se mi odtamtud odcházelo poměrně těžce. Teď jsem na controllingu - v budově svařovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...