Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Brunoos: počítat umíš ;)

Edit: Seznam je na předchozí straně. Každopádně se to má tak, že mi maros nenapsal že 100% jede (pouze reagoval v nějakem takovém stylu..), tudíž s ním "zatím nepočítám" tak jsem napsal že je jedno místo volné..

Pokud mi na SZ ted napíše že jede, omlouvám se mu a máme tedy stop stav 22lidí.

A všecko je tak jak má být a už se jen těším.

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dětskáá...jeduuuu...ale to už víte...Děkuji dadačkovi o zapsání.....jinak přítulka si myslí že jsi nějaká baba:-)viděla avatar a povídá že za kým to jedu:-) lol

kdyby náhodou někdo jel přes Kolín toho 16.....a měl na mě volné místo rád se svezu :palec2:;) ať nemusím trápit tu mojí haťapku..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktore: no určitě, hodím sem mapku, co mi Munzarovic poslala a taky GPS souřadnice.

Též se nemůžu dočkat.,. až se na testy ani neučím :D

GPS: Loc: 50°25'6.504"N, 14°54'58.797"E je to parkoviště kde můžou lidi parkovat, a kde budem my parkovat ;) od tama se pak vydáme do muzea (asi 50m).

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro četný počet požadavků sebou vezu bankomat na karty všech spořitelen, vadávat bude částku přesně 160 Kč. Po zasunutí si zkopíruju čip a pin se samozřejmě zaloguje.. Bude mi radostí s vámi obchodovat :smich:

A teď vážně, jasný, že si poberu drobáků co doma najdu.. možná proměním cestou po benzinkách atd.. Kdyžtak mi zůstanou přesně 20ky na Cheesburgery od MCdonalda.

Ideální bude pokud to bude mít každý přesně - 160 /os.

Mobil na mě je 777 835 963 časem dodám druhé číslo co si nepamatuju lol

PS: ale navigaci po Ml. Boleslavi po mě nechtějte, budu tam potřetí v životě a pojedu podle své navi..

Co vím, tak že naproti je obchodní centrum a z dálnice je to krásně vidět (obvzláště v noci, Skaja potvrdí).

Takovou zajímavostí je, že tam je i vlaková zastávka, přesně naproti zák. centra, trochu pod úrovní země..

PS: pokud každej bere pětilitr sebou, tak to nemusím ani ty drobáky vracet ne? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to je za zákaznickým centrem, tam bude místa dost :), což by před z. centrem nemuselo.

NO minule tam hlavně byli asi nějakí papaláši z koncernu páč tam stála samá nadupaná Audina, Volswagen..

Dakie: 160 / os = 320 v tvém případě. A doufám, že uvidíme co sme ještě neviděli jak slibuje sl. Munzarová :prc:

Jinak konec akce počítejte kolem 18hod.. hodně se to bude odvíjet podle toho jak dlouho budem ve výrobním areálu.. s tím že nám teda ukážou něco navíc (proto až do těch 18). Jinak si připravte případné dotazy, pokud budou vědět tak nám odpoví.. Na minulé exkurzi jich moc nebylo, tak at nejsme zahanbeni, když sem nás tak honosně prezentoval lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STIB: pokud mi to 100% zaručíš, tak by to nemusel být problém.. páč teta řekla, že nikam nejede, brácha taky zvažuje neúčast, Takže bychvás mohl šoupnout místo nich ;)

Jinak Munzarku si beru hned z fleku kdykoliv kamkoliv (bezkohokoliv..) ale nevím co uděláme s tím druhým? Minule to byl docela borec.. leda svázat a umlčet :help:

Bobíku: my ti najedem pěkně do zadní části auta a uděláme ti new facelift lol a propříště si to rozmyslíš s tou pomalou jízdou :p

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...