Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Mno o ničem tajným nevím, facelift už byl představen a o ničem jiném nevím, nebo mi to třeba nepřijde že to vidím každý den ... mno podle mě to byly exkurze, protože to vypadalo na nějaký studenty z Německa nebo odněkud :-P ... ale kdo ví co to opravdu bylo... :-P .. jo a policejní vozy se dnes přesunuli na jinou halu, takže u nás je už nelepí :-P už jenom scouti :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tripl: ouki, ale dohodli jsem se s paní/slečnou Munzarovou, že mi napíše hned jak dostane informace o zpřístupnění.. (přesnž termín teda zatím není znám)(jo já bych ju taky vídal klidně častěj, pokud by bydlella blíže :prc::palec2: ) Jinak ty víš jak vypadá nebo co? :smich:

Seth: no jooooooo, němciiiiii, ti si to beztak aji zaplatili a nebo to bylo nějaký sohns of vw papas (česky: synové tatínků/mecenášů z volfswagenu) A díky za info, vykecám i exkurzi na lepení polish scouth :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Penta: myslíš to, okolo čeho jsme minule jenom projeli jo? To ti ani nevím, jestli je nějak dostupný..

Kladl jsem požadavky, že chcem vidět hlavně O II a pak k otmu i třeba lakovnu, klempírnu a jiné menší dílny.. Na polygon se mohu pozeptat nebo si ho vynutíme na místě, pokud je součástí areálu..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, docela rád bych se jel podívat, nikdy jsem tam ještě nebyl přesto že mám už 4 škodovku :) S dopravou by pro mě problém nebyl nemám to zase tak daleko takže se můžu dopravit klidně autem. Jen bych rád věděl kdy to dopadne datumem i časem, protože předpokládám že pro mě samotného nebo pro max 2lidi návštěvu dělat asi nebudou. tak jestli bych se mohl přidat. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...