Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

No kde to zase vazne??? Tak dozvim se uz konecne kde a kdy se ten sraz bude konat? Ja bych byl klidne pro ty Podebrady, ale nechce se mi tahat kluky z velke dalky jak to ma napriklad Ludan.

I kdyz je tam ta dalnice a je to uz otazka chvilky. I kdyz ja vim jeste o jednom miste kde by se dalo setkat i v Hranicich , no pokud budete chtit, poslu souradnice.

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus chlapi,

Luďan má pravdu, už to vypadalo že bude solidní počasí. Sníh táhl do haj... Ale konkrétně dnes se venku nedá stát víc jak 10 minut. Já osobně jsem víc jak měsíc fest nachcípanej a znosu mi pořád vysí lukše....

Tak že bych se klonil k názoru odložit to minimálně o 14 dní. Jinak to bude vo hovnu.

PS: Hranice jsou OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze muzes prijet, poznas nas, ze uvidis jen same skodarny a budem tam v hloucku vykecavat. :smich:

Ja myslim ze nas neprehlednes, vybirame vetsinou mista kde je relativne klid.

No a co se tyka te nedele, pokud by bylo slunecno jako je dnes, klidne by jsme se mohli setkat na udanych souradnicich. 49°33'57.911"N, 17°45'4.904"E

Pro ty co jsou nemocni, dobra informace, sraz se stejnak za dva az tri tydny nekde zopakne. :smich:

Ze jo Ludane?

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu mam opet snehovou nadilku a tim padem sraz presuneme az na ten konec brezna. Alespon si bude moct vice lidi udelat cas a bude nas vic.

No jeste ze jsem to nehodil uz na letnaky, jak jsem mel v planu. :palec2:

Ale pokud by jste chteli a nevadi Vam trochu snehu, muzeme se tam klidne dnes setkat. Venku je jinak celkem slunecno az na ty 3cm snehu.

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff....sem tu dlouho nebyl a už jsem myslel, že jste něco podnikli beze mě...Semnou také počítejte...dejte datum a jedééém....ten konec března by byl fajn...to už budu mít přezuto a bude možná slavnostní předvedení dokončení mého auta :smich::D

To by byl i dobrej důvod na srazík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...