Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

V Hranicich je moc dobra pizzerka, Ja sem hodim odkaz jejich produktu a pak se muzeme domluvit a objednat si ji na parkac i s dovozem.

Nejlepe bude kdyz si kazdy zapamatuje cislo jakou bude chtit . Pro jistotu ale donesu seznam sebou. :smich:

http://www.pizzahranice.cz/index.php?section=pizza

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych rád, ale fakt nevím jak rychle to půjde. Už mám zájemce na ty stávající HR pružiny. Jak zavelí "davaj suda", tak je budu muset vyndat a rozdrbat auto. Já vím, řekneš, "smontovaný to máš za chvíli". To jo, kua, však to budu dělat pro sebe. To je jasný že sebou hodím (né o zem). Ale děsím se toho na kdy mě objedná na geo nápravy!! Mám tady jednu dílnu, kde dělaj geo za 350,-. Jinde bych dal i 850,- ale byla by hned... Nepojedu bez geo na předních gumách za 8 000,-. Fakt se raděj nechám svést...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je,?? tu je nějaky ticho

Nééé, to je jen ticho před bouřkou...

Přípravy vrcholí. Sám vidíš, jak všichni na poslední chvíli něco dodělávají! Já taky, včera jsem na rychlo nechával přezážit přední kolečka. V týdnu už bych neměl kdy. Guméšky se trochu z boku zhrnuli - sem tam kruhák po třech kolech a ono se to pak někde musí projevit...

Hošani, KW podvozek do soboty nestihnu.

Nepotřebuje někdo sadu tlumičů Bilstein B4 na Oct. 1????? Když tak vzal bych je s sebou, cena 4500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...