Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

v pátek mě otec napíše jestli dorazí na víkend pokud jo tak by jsme v nedělu kolem 12:15 vyjeli a sjeli by jsme pro jozina záleží jak jemu to vynde z tej práce a potom by jsme zajeli pro MILANA II a tu druhou octávu která pojede s ním a potom do Hranic na parkáč pokud někoho ještě nebudem brát u Olmika ale tak třeba na motorestu u Čendu by se dalo aby tam někdo čekal pokud pojede z Olmiku. Souhlasí to tak je to dobře s tím sjezdem? a ještě záleží na jednom aby slunce přálo protože když bude pršet tak je to o ničem. Můj kontakt je 728733742 potřebuju kontakt na jozina na MILANA II už mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a nějaký sprint nebo tak něco uděláme?

A Ty by jsi chtel dat nejake sprint? No to zalezi i na ostatnich jak budou chtit. Rovinka je tam celkem slusna ale to by se muselo hlidat aby tam treba nevbehlo decko nebo aby nas nekdo nenaprasil ...Zatim jsem ale nikdy nezaslechl ze by tam nekdy benga delali poradek, Jezdim tam i v zime zaradit, kdyz napadne snih. :palec2:

posilam jeden odkaz at se kazdej muze kouknout jak to tam vypada.

Neni to nejlepsi kvalita obrazu a ani zvuku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí kousek papíru a napsat tam svůj nick, dáš si ho do auta za sklo :)

Neni treba nic psat...Ja mam pro kazdeho udelanou tu tabulku za okno do auta. Teda pro ty co uz maji jmeno v seznamu. Nedelal jsem ale pro Krtka jelikoz vim ze on ma svou a Milan II nejede asi svou oktou. Jinak bych mel mit temer vsechny jmena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...