Přejít na obsah

Zadni světla Předface => Face


Kokisss

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi mám problém ...

Když jsem předělal svoji Octu na face světla zadní světla svítí jako smyslu zbavená prostě bych to tak řekl zadní dálková :aggressive: mam zadni lampy DEPO a zarovky asi takove jake tam maji byt 21W dvouvlaknove.Co udelat pro to aby to tak nebušilo kromně zatmaveni diky Jine zarovky mne taky napadli ale jake ?Jen doufám že tam mam spravne zarovky jinak budu vypadat za blbce .

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne Ja nemam zaple mlhovky na palubovce nic nesviti otestil jsem to tim zpusobem ze jsem tam hodil zarovky s predface a uzavrel se okruh a pokazde jak jsem zapl svetla rozvitila se jakoze i mlhovka => prochazel proud jakoze obema vlakny ale je tam jenom jedno. Nic pinovat dle meho nazoru nemusim ...

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel som to, ze "rozmiestnenie" ziaroviek na predface a face svetlach je odlisne... Takze teraz Ti napriklad namiesto tlmenych svietia hmlovky.

Blinkre, cuvacky a hmlovky svietia ako maju?

Je prehodena len funkcnost obrysoviek a brzdovych, alebo aj nieco ine nejde ako ma?

Nosič žarovek ti zmeni zapojeni svetel takze vse sviti tak jak ma

Editováno: , autor: Kokisss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý uživateli Kokiss, tak proč se ptáš? Když to víš nejlíp? Jestli ti to svítí blbě, tak buď je to špatně zapojený, nebo jsou špatný žárovky - měl jsem taky takové, co svítili oběmi vlákny ikdyž šla šťáva jen do jednoho, holt "made by zmetek".

To Daniel: Dvouvlákno je v brzdových světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin jen se snazim vyresit svuj problem takže dle vašeho nazoru mam koupit jinaci žarovky nebo prepinovat no nejdriv pujdu do zarovek....Jo a ješte když ti svitili oba vlakna tak ti na palubovce nic nesvitilo ??Diky za odpoved

A díky za vsechny prispevky pak vam reknu jak to dopadlo

Editováno: , autor: Kokisss
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já to taky řešil ty dvouvláknové žárovky jsou dva druhy 5wattové a 4wattové ty jsi tam dal určitě 5wattovou má tam být 4w a ta má pootočený (čudlík) na kostře žárovky a nedá se otočit ta 5w tam jde ale je tam otočená proto ti svítí pouze těch 5w a to je špatně zahodit. tu jednadvacítku 4w koupíš v obchodě stojí 8kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...