Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

pochlubte se, kdo si co nechava v d-dotu zobrazovat .. necham se rad inspirovat :)) .. stale mam nejake pozice volne :D .. mohli bychom pak udelat nejakej list oblibenejch polozek

Mám tam Interiér, neboli teplota uvnitř vozu ŘJ08 blok 002 pozice 2 a krouťák Nm 01/020/1, ale mám Sharana, tak u Škodovek to možná bude trochu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaktualizuj si software pro 3drat. pak pres konfiguracni program nastavis hodnoty kwp init delay , block and interbyte. To by melo mirne prizpusobit komunikaci pres kwp1280 a zrejme vyresit tento problem, ktery se objevuje u TDi a PD motorizaci.

kwp init delay is v zakladu 198 ms, od cca 193~205 to muzes zkusit, tohle bude asi ten problem. Chtelo by to mit nejaky Tdi nebo PD na odzkouseni, coz zatim nemam

Já jedno takový auto mám, sice má jen půl motoru (rozumněj 3 válce). A klidně bych za Tebou do Brna zajel. Tedy pokud nevadí, že je to FI.

Jestli tedy stále Tvůj zájem o odzkoušení TDI či PD trvá, ozvi se na SZ.

Samozřejmě bych také poprosil o namontování D-Dotu, když už bych byl u Tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile,

myslíš, že je nějaká šance, že budeš umět psát po třídrátu do spodního řádku? Nebo je to prostě úplně passe?

Vituzzo- Sharan,Liberec

Ahoj Kamile,

taky by mne zajímalo, jestli je nějaká perspektiva využití dolního řádku pro třídrátovou verzi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sem namontoval do GIV a mam jeden problem, pokud zapnu zapalovani tak se mi d-dot vubec neukaze, pouze jakmile odpojim a pripojim ten konektor od d-dotu vse najednou naskoci, vypnu klicek znova zapnu a uz zase nezobrazuje, musim ho zase odpojit a pripojit.. Jinak vse funguje.. tak nevim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sem namontoval do GIV a mam jeden problem, pokud zapnu zapalovani tak se mi d-dot vubec neukaze, pouze jakmile odpojim a pripojim ten konektor od d-dotu vse najednou naskoci, vypnu klicek znova zapnu a uz zase nezobrazuje, musim ho zase odpojit a pripojit.. Jinak vse funguje.. tak nevim co s tim

To mas verzi pro 3 drat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo 3 drat verze, zjistil sem ze zprovozni take kdyz zapnu zapalovani a vyvolam hl nabidku ddotu tak se najednou rozsviti spodni dil s nabidkou a po chvilce nebehne vrchni dil s napisem HL NABIDKA, kdyz z toho vyjedu tak uz bezi, dokud zase nevypnu klicek. Zapojil sem si to ted provizorne s napajecim kontaktem pres vypinac, kdyz zapnu zapalovani zapnu vypnu vypinacem a ddot mi naskoci. Je to takove provizorni reseni se kterym to funguje.

Jeste dotaz nevim jestli mi to pojede po Canu, kdyz ho preflesuji na firmware s canem dostanu se potom na nej abych to kdyztak mohl vratit zpatky na 3drat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co už jste to testovali na roomstra měl bych vážný zájem?

Zatim ne. Principielne by to jet mohlo, protoze diagnostika je pres K-linku. Akorat nektery jednotky jedou pres kwp2000, coz zatim nemam poradne vyzkouseny, ale je to otazka odladeni.

Na odladeni FII nebo ROO by to chtelo jedno z techto aut s maxikem , origo radiem nebo origo navigaci, pak by se dalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...