Přejít na obsah

pořád svítí kufr.....


rampik

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Včera jsem otevřel víko zadního kufru (combi). Normálně se rozsvítilo osvětlení uvnitř, ale už nezhaslo. Ani když jsem vytáhl klíč ze zapalování a zamkl centrál. Musel jsem to odpojit natvrdo, což je nouzové řešení.

Nemáte někdo podobnou žkušenost?

Není tam někde spínač, který by mohl zlobit .... ?

Nemůžu na nic přijít.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě celkem překvapila ta náhlá změna.

Nic jsem s tim nedělal. Normálně vše fungovalo, pak to zvednu a konec.

No a taky mě děsí, že to svítí i když vše zamknu. Kdybych si toho nevšiml, tak šla baterka do řiti.

Ještě chci počkat až auto po tomhle víkendu rozmrzne, možná to má spojitost.

Je to taková prkotina, ale mrzí to.

Navíc co mam zkušenost z předchozích škodovek, tam taky elektrika začala zlobit prkotinama a pak už to šlo ráz na ráz.

Editováno: , autor: rampik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Já mám přesně opačný problém - po otevření kufru, se osvětlení nerozsvítí - to nastane až po nějaké době, nebo někdy vůbec, někdy zase ihned bez problémů. Začalo to někdy v době, kdy mi přestalo svítit podsvětlení zapalovače (žárovka nepraskla - nedávno se rozsvítil, ale pak zase nic). Máte někdo zkušenosti s TÍMHLE? A můžou ty dvě osvětlení souviset? Díky za nápady - už sem se s tím smířil, ale štve mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už z toho praskání plastových páček a zobáčků začínám být otrávenej.

Nejdřív prasklo něco v popelníku = nejde otevírat. Potom praskl jezdec ve stahovačce u okna spolujezdce = nešlo stáhnout = nová stahovačka.

Potom prasklo táhlo na sklopení zadních sedaček. Potom prasklo něco v rolovacím deklu na zakrytí zadního kufru. Teď teda něco v tom spínači u pátých dveří.

A to jsou všechno věci, který nikdo samostatně neprodá, jen jako komplet....

A to nepočítam opravy a výměny v palivovym systému = lambda, váha, vstřiky....

Asi mam smůlu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vypne se to. Tuším, že to píšou i v návodu - je to cca 30 min - mám vyzkoušené, že se po této době vypne osvětlení kufru, ale jesti i kabiny to nevím - na automat to přepínám jen při nočních jízdách - jinak vypínám...

Jo, zkuste mi někdo poradit - s mým problémem (konkrétně jde o osvětlení kufru - v horním příspěvku nebylo uvedeno) - určitě tam není nic ulomené, jen si to dělá co chce. K doplnění - při otevření a nerozsvícení nastane to, že to ani nezaznamená, že se dveře otevřely - po opětovném zmáčknutí mikrospínače (u otevřených vrat) zámek fachá a snaží se jakoby otvírat....????? + ta ztráta osvětlení zapalovače (není žárovkou). Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...