Přejít na obsah

Po vypnutí motoru rána do sání


LPG

Doporučené příspěvky

Vím, myslet znamená h...o vědět, ale před rokem a půl mi řekli, že to je běžné a nic to není, tak co? Vyhazovat prachy, že to někdo opraví a stejně to nebude mít na nic vliv? Banality bych neřešil. Teda já je neřeším. Řeším jiné, lepší a příjemnější věci na kočáře. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vec na odvod spalin se jmenuje EGR ventil a pokud to neresis a jezdis porad s otevrenym tak to moc dobre neni. Sani uplne zabetonovane atd...Kdyz tak to zaslep. A to trepani je chcipaci klapa.Nekde asi ztracis podtlak v systemu a treba i hur pracuje posilovac. Ja osobne bych s dojebanym autem nejezdil a kdyz o tom vim tak tim tuplem.Aspon jde videt jak to potom vypada ty auta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Škodovce mi řekli, že to nic není, tak to tak beru. A jak čtu, tak chcípací klapa má vliv na posilovač? A na jaký? V autě je jich hodně a mi se zdá, že mi jde ztuha posliovač řízení. Může to mít na to vliv? Ber to jako dotaz a ne blbou reakci. Docela by mě ten posilovač zajímal, protože třeba u Fabky to jde daleko lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vec na odvod spalin se jmenuje EGR ventil a pokud to neresis a jezdis porad s otevrenym tak to moc dobre neni. Sani uplne zabetonovane atd...Kdyz tak to zaslep. A to trepani je chcipaci klapa.Nekde asi ztracis podtlak v systemu a treba i hur pracuje posilovac. Ja osobne bych s dojebanym autem nejezdil a kdyz o tom vim tak tim tuplem.Aspon jde videt jak to potom vypada ty auta..

TDIfun:Co tedy opravit? Zaslepit? Prosím podrobnější info.

Díky

Editováno: , autor: LPG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...