Přejít na obsah

jak na vymenu gufera?TDI agr 98


midar

Doporučené příspěvky

nevite kuci prosimvas pekne jak a co s tim?je mi jasny vsecko krome,no proste si nejsem jistek esi

klika arozvodovy kolo ma pero,nebo to je jak na vacce-ale to je asi blbost ne?jo a taky-nevedeli byste

cislo gufera-chtel bych to udelat najednou tak jak to ma byt a ne zas cekat mesice jak by to mohlo zas dopadnout.

mam fakt blby zkusenosti se servisem-s jakymkoli tady co sem.sem ve skotsku,spravuju jesterky a co se mi stalo

je fakt neuveritelny.proste jak tak cely den neco spravuju tak se mi vecer chce spat a ne se este hrabat ve svym

a to se mi stalo osudnym.to uz nikdy neudelam.v servisech tu delaj hlavne ucni a ty ucni jedou 4x do roka na 14 dni

do skoly a za 3 roky sou z nich mechanici s papirem-takze si dovedete predstavit jaky---mechanici---

no me se stalo,ze sem koupil TDI 98 agr 90 kobilek a mela asi 180 000 mil.rikal sem si ta 300 000 vydrzi

no a zanedkouho se propadlo zdvihatko jedno(ostatni byly jen popraskany) no a vacka ho vzala nahoru ven a samo

to udelalo z ty diry trosku paseku tak sem to nechal zavarit-14dni-typek si stezoval ze je to nacucany olejem,ze to pri vareni dost prskalo

verim,ale dobry udelal co moh.pak sem to dal vyfrezovat-14 dni-typek dostal hlavu a zdvihatka a vyfrezoval to asi o milimetr vetsi-ubec nevim proc.no nic dal sem to do kupy ,casoval a casoval a nechal kolik v cerpadle a otocil motorem-to sem ale mameluk.presto se mi to povedlo nastartovat

a jezdit,nemelo to ale silu a znelo to jak traktor.tak mi dosla trpelivost a dal sem to do servisu s velkou ceduli bosh.

aby mi rekli co s tim teda na 100%je a co mam delat.s tim autem sem tam dojel a po dvou mesicich si ho odtahl a sef mi tam rek,ze sem jim dal shitovou praci

zaplatil sem 3000 za to ze tam dali novej rozvodak a pote to nebyli schopny nastartovat vytlacili to z dilny a s otevrenyma okynkama to nechali venku tak 5 tejdnu-vevnitr listi a tak.nic ja pak dal zkontrolovat cerpadlo a zaplatil ranec za opravu,ale uz jezdim-parada po 3 mesicich.ted uz jen to gufero

a setrvak -dvojhmota -to sem se chtel taky zeptat-neni lepsi to vymenit za klasiku,co to pak dela?tvrdsi rozjezdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klice je pero, vačka je jen na kužel.

Jinak mám v tom guláš, rádi to odpovíme, ale uděles si ty otázky do pár bodů takhle se v tom člověk nevyzná :-(

jo ja vim trosku sem se rozepsal sory kuci

no ted by me nejvic zajimalo cislo gufera,a neni tam naky specialni gufero?wv original nebo neco takovyho?

me se tady strasne spatne shanej dily tak bych chtel

a co ze tam mas za pritlacak Tomasi ?to sou VR6 vsechny stejny?ta Tvoje vybavicka tdi vypada skvele egr off do toho du a pak hned trysky

jo a Olsoft,prosimTepekne,setrvaky sou stejny?myslim aby sedel na ot.cidlo a srouby a tak,ja uz nasel i prumer 225 a 228.to je podle vykonu,neboco?

kazdopadne diky diky borci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

myslis jako napred rozhazet a zjistit esi mam sachs nebo luka a pak kupovat?

chci dvouhmotu rozkopat lol:) a dat jednohmotu a chtel bych dat to co tam mas Ty,ale

sem v gb a tady se shanej dily mesice a mesice

z ceho tam mas lamelu presne?a pritlacak?a lozisko :feve: ?

kdyz objednavam dily tak po me chtej SPZ nebo cislo motoru a tak, proste hroznej problem

tam je dvouhmota rikaj tak ja rikam ja chci jednohmotu a oni dvojhmota a ja neeeeeeeeee

no proste -- lol z ceho a co tam mas prosimTe pekne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja vim trosku sem se rozepsal sory kuci

no ted by me nejvic zajimalo cislo gufera,a neni tam naky specialni gufero?wv original nebo neco takovyho?

me se tady strasne spatne shanej dily tak bych chtel

a co ze tam mas za pritlacak Tomasi ?to sou VR6 vsechny stejny?ta Tvoje vybavicka tdi vypada skvele egr off do toho du a pak hned trysky

jo a Olsoft,prosimTepekne,setrvaky sou stejny?myslim aby sedel na ot.cidlo a srouby a tak,ja uz nasel i prumer 225 a 228.to je podle vykonu,neboco?

kazdopadne diky diky borci

hele, já nechal pro sichr měnit veškerý gufera, který se daj vyměnit při rozhozených rozvodech. Koupil jsem myslím 3, ale nakonec se měnilo myslím jen jedno, další by prej musel citelně rozšířit rozborku, tak jsem mu řekl, ať se na ty další vybodne. Zkusím to gufero pohledat, někde bych ho měl jeětě mít. Jinak by se to snad dalo dohledat tady na foru v topicu o rozvodech nebo hydroštelech. Tam to je možná i nafocené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...