Přejít na obsah

Podsvícení budíků


Fan!s

Doporučené příspěvky

mnoo mohol by si byť prvý kto by to tak mal :) ja by sa do toho pustil :)

trochu OT

jaj dnes som zas slintal nad budikmi z audi, konkret Q7....ten maxidot...krasne niečo, farebny, proste mňam.

Škoda že je taky obrovsky, už bvy som ho do budikov tlačil:-)

inak na margo bieleho podsvietenia...audi i VW v tych budikoch použivaju niečo ine ako diody...proste je tam svetlo rozvedene plastom ako to bolo u staryyych polackych budikoch a nasvietene je to hadajte čím? tenučkou "neonečkou" ako sa použiva v LCD:-)

Už jste ěnkdo teda zkoušel změnu podsvícení?

Na Fabii jsem měl bílou s červenou - jen an budíkách, zbytek origo zelená a na Okince bych to chtěl taky tak, tak sháním praktické zkušenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už nic jiného,brácha to dělá sám..já na toto tak šikovný bohužel nejsem,nic-méně je schopen vše rozebrat a složit dohromady...on si kombinuje oranžovou s bílou..má to pěkné!.. :)

Já sám změnu podsvícení nezvládnu, ale už na to mám lidi -_-

Za chvíli tahle fotka bude minulostí -_-

nevím-upřímě mi ta zelená také vyhovuje..jediné,co bych popř. udělal je změnu zeleného podsvícení na bílé,na mém Audience..mám nad tím výklopnou GPS a ta zelená na Audience(na to,kolik to se sound systémem stálo) vypadá velmi lacině...jinak přístrojový štít mám střívrný,chystám se dát chrom. kroužky kolem,ručičky mám červené(i červeně svítí) a tak mi to vyhovuje.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč pořád ta modrá?! bral bych hned tu zelenou v OII nebo oranžovou co byla v prvních OI. Modrá ve VW mi sice nedělá žádný potíže, ale je taková chladná nehezká....

je to spíše věcí zvyku..mít červenou,zase bys chtěl modrou a tak.. ;) nic-méně je pravdou,že má nová octavia tak pěkně podsvícené přístroje,tlačítka atd(až na rádio),že jsem plně spokojen!.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už nic jiného,brácha to dělá sám..já na toto tak šikovný bohužel nejsem,nic-méně je schopen vše rozebrat a složit dohromady...on si kombinuje oranžovou s bílou..má to pěkné!.. :)

Já sám změnu podsvícení nezvládnu, ale už na to mám lidi -_-

Za chvíli tahle fotka bude minulostí -_-

Já bych to podsvícení neměnil . Mě ta zelená přijde tak nejlepší z těch možných barevných podsvícení . Je taková přirozená .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už nic jiného,brácha to dělá sám..já na toto tak šikovný bohužel nejsem,nic-méně je schopen vše rozebrat a složit dohromady...on si kombinuje oranžovou s bílou..má to pěkné!.. :)

Já sám změnu podsvícení nezvládnu, ale už na to mám lidi -_-

Za chvíli tahle fotka bude minulostí -_-

Já bych to podsvícení neměnil . Mě ta zelená přijde tak nejlepší z těch možných barevných podsvícení . Je taková přirozená .

jj..tay si to myslím..jak říkám-sice mě např. štve,že audience má podsvícení zelené a né bílé,ale od doby,co jsem nainstaloval výklopnou GPS,vše mám v podstatě na ní a z hlediska estetiky už ani to rádio tak hrozně nevypadá.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Prosím o pomoc někoho,kdo už dělal změnu podsvícení do OII

Začal jsem si taky pomaličku předělávat podsvícení do bílé...už mám ovladače oken,zrcátek,ovládání světel....teď bych se chtěl pustit do climatiku,rádia Stream a přístrojovky...

Můžete mi někdo napsat jaké ledky se používají ve výše jmenovaném a zhruba počet ? Nakoupil jsem zatím jen PLCC a zjistil jsem,že se používají i menší,tak ať nechodím do GME obden... ;)

Předem moc děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme...zatím mi to neplechu nedělá...maxidot nemám,tak mi to nikde chybu nehlásí ;)

A kdo by chtěl vědět jaké ledky bude potřebovat v climatiku...vyměnil jsem celkem 17 ks PLCC2 z toho 5Ks jsem připájel na bok...ještě tam jsou 3ks oranžových (těch menších než PLCC2) na vyhřívání okna,uzavřený okruh a AC , ale to jsem nechal v původním stavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...