Přejít na obsah

Rozdíl motorú AZQ a BME


fabia

Doporučené příspěvky

Ahoj potřebuji vyměnit motor na 1,2 htp 47 kw r. v .2004 a zajímám mě rozdíl mezi motory AZQ a BME, jestli je lze zaměnit ,pokud by někdo měl motor a ozve se mi budu rád, Děkuji. jaari.k@seznam.cz

Ty motory jsou skoro stejné rozdíl je jen ve snímačích ty musíš nechat z puvodního motoru, výměnu ale nedoporučují auto neprojde STK a na úřadě ti to nepřepíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď

_______________

56152 napsal:
Ty motory jsou skoro stejné rozdíl je jen ve snímačích ty musíš nechat z puvodního motoru, výměnu ale nedoporučují auto neprojde STK a na úřadě ti to nepřepíšou.
Editováno: , autor: fabia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'mode' EGR ventil nedavaju, lebo usetria peniaze a motor splna normu Euro4 aj bez neho, u novsich motoroch ma motor vyssie volnobezne otacky a tym padom sa skor zahreje, cize emisie sa znizia ;)

myslíš že egr ventil pracuje len pri zahrievaní motora a pri voľnobežných otáčkach? (Ja mám 47kW-MR07 a volnobeh cca 900/min) - to už bude asi bez neho nie? Aj tak by ma zaujímalo o čo všetko som prišiel (alebo získal že ho asi nemám)! Zväčša som sa dočítal že bez neho to lepšie "ťahá"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...