Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Tak to by mi mohlo stačiť aj to "C" čko.Na navigáciu mi stačí aj PDA

Jestli nemáš Columbus a ani ho neplánuješ tak ti ta "C" bude stačit?

Jaké máš rádio? Ta jednotka se baví s Audiencí a se Streamem.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa ETKY "B" je vzadu a "C" je vpredu.Takže musia byť dve.

přesně tak, opticky stejné krabičky, i si mužeš do té B připojit přední ale šlapat to nebude, B a C maji jiný SOWT, i po rozdělání jsou totožné.... jo to bylo laborování kdysi v čem je rozdíl :) zobrazovat na colombu neumí

jinak facelift krabice jsou na konci označení 475 = zadní parkovák, 475 A = přední + zadní parkovák. Zobrazování na colombu apod, ale to Vám jistě už vše prozdradí místní OII parkovací guru j0ska ;)

Jinak face prakovák v předfaceliftu také funguje, ale je potřeba vyměnit i jednotku GATEWAY za Q apod. z OII face.

Kdyby někdo někdy potřeboval něco na parkováček, apod klidně pište SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, doufám, že nejsem ve špatném vláknu :o jestli ano, tak se omlouvám. Mám OII v Eleganci a pořídil jsem si origo zadní RS nárazník, který v sobě k mému překvapení měl origo parkovací čidla. Když už tam byly řekl jsem si, že je zkusím i zprovoznit, nastudoval jsem tady na fóru co je k tomu potřeba, sehnal to tu od vás (konkrétně řídící jednotku co je nad lz podběhem + kabeláž + repro co má být snad v B sloupku u řidiče) Co čert nechtěl, před týdnem mě trefili na zadek nějací cápkové v golfu. Protože mám v servisu kam jezdím dobré vztahy, požádal jsem je, aby mi při opravě rovnou zapojili ty parkováky. Předal jsem jim všechny ty věci co jsem k tomu sehnal a nejdřív to nebyl problém. Pak mi ale volali, že to problém je neb to nějak nekomunikuje s komfortní jednotkou. Mám o schopnostech techniků v autorizovaných servisech své mínění - ostatně toto fórum je toho důkazem, proto se ptám...je to tak? V žádném z mnoha návodů na instalaci, které jsem zde našel se o tomto napojení na komfortní jednotku nemluvilo.... Tak co, poradíte někdo? :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík kluci...ano jen zadní. Podívám se na ten typ jednotky, ale vyndal jsem jí z Octy co měla zadní i přední. Podle toho co jsem tady našel to právě montážně s komfortní jednotkou nijak nesouvisí, ale umím si představit ty chytráky v servisu. neměli origo svazek na Can tak řekli, že to nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parkováky na OII se snad prodávaj od začátku prodeje OII

Jj videl sem je uz na predseriich pred prodejem ve vrchlabi najare 2004 ;)

.. jinak nevim jak u OII ale u O1 se daji nasahat bocni cidla, jednou uz sem ho taky prilepoval...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel by jste nekdo schema zapojeni p+z face nebo old parkovaku ?

Kdyz je komplet zadni face sada i s jednotkou ( 1Z0 919 475 ) zobrazuje i na starych navi radiich treba audience nebo stream ? Bylo by to na OII 2005..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Nedávno jsem pořídil OII sedan, má parkovací asistent vzadu i vpředu. Vpředu funguje bez problému,ale když couvám, tak mi to neustále pípa i když široko daleko za mnou nic není. Je možný, že je to tím že jsou špinavé? Když jsem je otřel,tak chvíli šlapali,ale pak zase... sad.gif Tak se raději ptám. Předem díky všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...