Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

chci se zeptat někoho kdo to mu rozumí akorát jsem se vrátil z restaurace a kamarád mi tam řek že si nechal namontovat parkováky na zadek ale neoriginální a že mu jdou jenom když nemá nastartovaní auto je pravda že má passata r.v.2007 combi ale je to podobný jako octávka 2 combi a tu mám zase já oba máme motor 2.0 TDI a převodovku DSG tak sem mu řek že se zeptám u nás na foru tak Vás prosím o radu předem dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, potrebuju poradit ,na začatku bzučak po zarazeni spatečky vydaval chraplavi zvuky pak mně to přestalo fungovat a nic nezobrazovalo na radiu ,metodom nastrikani vody na parkovaci čidlo sem zjistil že mam nefunkčni čidlo tak sem ho vyměnil a nic ,nejdeto to.Tak tetko nevim jesli mam jet na diagnostiku a vymazat chybu nebo je to něčim jinim ,nemněl něgdo takový broblem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, dají se udělat parkováky od ŠO tour trumf combi 10/2011 do autorádia Swing, kdo to umí dejte mi vědět nebo jde koupit vše potřebné k tomu (teda jestli to vůbec zapojím sám) (nebo to dám do servisu, stejně chci nechat nastříkat ještě do barvy zrcátka kliky a lišty tak by to možna přimontovali) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je zde někdo, kdo je schopen za rozumnější peníze než aut. servis dodat a provézt montáž orig. park. senzorů do Oct. 2, r.v. 2006?

v Prostějově není problém

Zdravim panove, potrebuju poradit ,na začatku bzučak po zarazeni spatečky vydaval chraplavi zvuky pak mně to přestalo fungovat a nic nezobrazovalo na radiu ,metodom nastrikani vody na parkovaci čidlo sem zjistil že mam nefunkčni čidlo tak sem ho vyměnil a nic ,nejdeto to.Tak tetko nevim jesli mam jet na diagnostiku a vymazat chybu nebo je to něčim jinim ,nemněl něgdo takový broblem.

občas bzučáky odchází, nejlépe na diagnostiku ta napíše kde je problém

Ahojte ...Chcel by som sa spytat , uistit ci som spravne napojil PA FL na Getaway can L pin č.6 a can H pin.16

je to správně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Může mi někdo poradit jak zesílit zvuk v repro park.as.zadní.Dělal jsem to přes VAG,přizpůsobení,kanal 1,2,zvuk nastavím na hodnotu 9,testovat,uložit a po vypnutí klíčku a zapnutí tam mám zase hodnotu 4 a tak to šlo celé odpoledne.Vše je orig.z výroby FL 2009,jen auto mělo 2 měsíce odpojenou aku.Před tím vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem opět udělal 5 pokusu se stejným výsledkem,po vypnutí klíče tam opět skočí 4,jediné co mě napadá, že ř.j. nedrží pamět,ale co dál,schéma které jsem našel má v konektoru ř.j. 7 drátu a já jich tam mám 6,je tam pouze 15/54,sv.30 tam není a ani nemohla být s autem nikdo nic nedělal. Help .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim

Koupil jsem pred 1,5 rokem oktavku 2, nefungoval ji original zadni parkovaci asistent, puvodni majitel rikal, ze je jen spatny reprak, ale i po vymene repraku se nic nezmenilo. Diagnostika od znameho nehlasila vubec nic. Neresil jsem to.

Ale jak ted zacalo poradne prituhovat tak se asistent sam od sebe rozjel a pekne ukazuje na autoradiu, pípá a podobne. Nevite cim to muze byt?

Predem diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Prosím poraďte,

Dnes sem na mojí O2 před FL 1.9TDi při couvání zjistil ze mi nefungují couvací senzory. Při zařazení zpátečky mi senzory jen probliknou na radiu a nic. Couvací světla svítí normálně jak maj. Nevíte mají senzory ještě zvláštní čidlo při zařazení zpátečky?

Editováno: , autor: hrbx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...