Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

zadní? předozadní?

Mě by docela zajímala cena kompletu (materiál + práce) na předo-zadní čidla. Oct 1,9TDI Ambiente, MR 2008, rádio Stream MP3. + přibližně kolik času to zabere. Klidně bych přijel z Prahy, pokud to někdo nemontuje přímo tady...

Klidně do SZ. Díky,

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

dobrý den, nemáte někdo náhodou schéma zapojení jednotky park asistentu je to 1Z0 919 475 B strašně by mi to pomohlo, nemůžu to nikde najít :-( dekuji moc. Jedná se mi hlavně o kabel vedoucí do interiéru.

Editováno: , autor: Bahos73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den, nemáte někdo náhodou schéma zapojení jednotky park asistentu je to 1Z0 919 475 B strašně by mi to pomohlo, nemůžu to nikde najít :-( dekuji moc. Jedná se mi hlavně o kabel vedoucí do interiéru.

KDYBY NĚKDO POTŘEBOVAL, TADY JE

post-76038-0-87135000-1339334338_thumb.j

Editováno: , autor: Bahos73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi prosím někdo potvrdit jestli je možné na O SCOUTA MR 2012 bez problémů se signalizací nefunkční žárovky (přívod připojený na zpátečku) domontovat neoriginální parkovací senzory, případně i poradit konkrétní typ těchto senzorů. Dík.

vůbec bych neřešil neoriginální, orignál včetně zobrazení na originálním radiu se dá pořídit za celkem přijatelnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete mi poradit ?Idem menit zadny naraznik predface za facelift a chcem tam dat cuvacie senzory .Tie tam zatial neboli. Budu mi pasovat aj faceliftove senzory tie mensie ?V aute je CAN Gateway 1K0 907 530 P popripade mi poradte co budem potrebovat alebo ponuknite ak ma niekto na predaj.O to aby sa mi to na radii zobrazovalo mi nejde staci mi len pipak.

Editováno: , autor: slazo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...