Přejít na obsah

Kontrolka teploty vody


Shrek32

Doporučené příspěvky

Mě to dělalo taky,máš už nejspíš špinavou nádobku chl. kapaliny a čidlo trochu zkresluje. Za studena to dělá proto,že voda ztratí svůj objem,po ohřátí a vypnutí a znovu nastartování motoru to máš ok,že? Takže dolej víc vody,klidně trošku nad max a máš po problému. Čidlo je uvnitř,to bys musel dát novou nádobku. Někdy pomáhá celou nádobku vyvařit v octový vodě,to bys čučel co z toho vyplave.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo taky,máš už nejspíš špinavou nádobku chl. kapaliny a čidlo trochu zkresluje. Za studena to dělá proto,že voda ztratí svůj objem,po ohřátí a vypnutí a znovu nastartování motoru to máš ok,že? Takže dolej víc vody,klidně trošku nad max a máš po problému. Čidlo je uvnitř,to bys musel dát novou nádobku. Někdy pomáhá celou nádobku vyvařit v octový vodě,to bys čučel co z toho vyplave.

Konečně něco čeho se mohu chytnout díky moc to určitě vyzkouším. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez som dnes rano blikal na cerveno - vcelku zvlastny pocit naprvykrat :) Po kontrole a "restarte auta" to uz bolo OK. Skusim doliat, len mam dilemu, ze ci G12 (ked je teraz taka kosa), alebo destilovanu vodu?

Naposledy mi doliali na jesennej prehliadke pre rokom a stvrt asi 2dcl destilky a kvapalina mala bod mrznutia -35 stupnov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez som dnes rano blikal na cerveno - vcelku zvlastny pocit naprvykrat :) Po kontrole a "restarte auta" to uz bolo OK. Skusim doliat, len mam dilemu, ze ci G12 (ked je teraz taka kosa), alebo destilovanu vodu?

Naposledy mi doliali na jesennej prehliadke pre rokom a stvrt asi 2dcl destilky a kvapalina mala bod mrznutia -35 stupnov.

Jestli to je tak,nebál bych se dolít obyč vodu,provozem se totiž odpařuje právě voda,G12 má vysokou hustotu a tak se neodpaří, v tomto důsledku se právě ještě mrazuvzdornost chl. kap zvyšuje,což není dobrý,když je nad -35°C a víš,kapalina přestává být ůčinná jako chladící médium-pro motor ne dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 let později...

díky za odpověď ale bylo to tím přelitím je to cca 1cm nad horní rysku zhruba ke sváru nádoby. taky jsem byl přesvědčenej že se to nesmí přelejvat ale byl jsem ve 4 servisech a ve dvou mi řekly ať to zkusím že to OII mají že to je normální a pokud to bude dělat dál tak ať to vyndám stříkačkou,nebo něak odsaju easy :-) 

Editováno: , autor: kalett81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...