Přejít na obsah

STK a folie vpředu


folvarcny

Doporučené příspěvky

Mám v plánu si dát fólie na okna. Kamarád má na VW Bora folie ve předu světlé a vzadu tmavší, má na sklech nalepenou hologaci a dostal k tomu i kartičku, kde je napsáno, co tam má za fólie a kdo mu to dělal. Já bych to měl taky tak, měl bych i tak problémy na STK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám v předu 70% a v zadu 20% propustnost. Jak mi to montovali, říkal jsem, že to chci maximalně co to jde a abych neměl problém na STK. Tak mi to udělal takhle. Takže až pujdu za dva roky na technickou a neprojde, pujdu to reklamovat, mam atest + kartičku, asi tak, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle zákona můžeš mít na předku 70% propustnost a na zadku to není nijak daný, takže bych se STK nebál

jj panove, ale je tu jedno velke ALE!!

Muzes mit na predku propustnost 70%, tzn 30% zatmaveni, ale pokud nemas okna tonovana z vyroby, coz Octa jak jsem psal, nejen Octa, ale vw group MA! Takze tam folie nema co delat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne všechny vozy VW group to tak mají. Hlavní vyjímka je Fabia Junior. Takže kdo ji má, tak hurá do fólií. :) A nebo koupit okna z ní a na ně fólie do tmava, ne do zelena, jako je od výroby. Tónovaná od VW se poznají podle trojúhelníčků a nápisu TINTED. Taky jsem je takhle měl na minulé Fabii, chtěl jsem dát fólie, tak jsem v servisu, kde to dělali řekl, že to chci tak, aby to prošlo STK. Měl jsem tedy na celém autě nejmenší zatmavení (asi 20%), atesty, kartičky, prostě vše. Pak jsem je do Chorvatska (proto jsem je instaloval) a v pohodě. To byly ještě i hranice. :) Po Chorvatsku do servisu na STK a konec. Neprošlo. Teda nakonec prošlo, ale nemuselo by. Technickou ale dělal můj servis, tak prošlo díky tomu, žádné úplatky... Už je raději nemám a vše je ok. Až na ten vzhled, samozřejmě. Ale za potíže mi to nestojí a dávat jen na zadek nechci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj panove, ale je tu jedno velke ALE!!

Muzes mit na predku propustnost 70%, tzn 30% zatmaveni, ale pokud nemas okna tonovana z vyroby, coz Octa jak jsem psal, nejen Octa, ale vw group MA! Takze tam folie nema co delat :help:

myslím že ten kto má classic octaviu II nemá žiadne tonovanie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal na technicke a :

Zatim skoro na zadne technicke (snad krome prahy) nemaji meraky na propustnost svetla, takze pokud to je s atestem a kartickou, nemuzou vas vyhodit, to same plati i pro policii, pokud daji pokutu, tak se radeji odvolat - oni totiz nemaji jak dokazat co to je za folie.Povolena propustnost ve predu je myslim 70, nebo 75% ? uz nevim...a na zadku si dejte treba plech :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...