Přejít na obsah

tesneni do olejoveho chladice


homer

Doporučené příspěvky

:help::help: nemenil nekdo prosim horni tesneni olejoveho chladice???Jestli ano kde jste ho objednali?? Byl jsem uz ve 3 skoda prodejnach a objednavka podle jejich etky byla 3x na hovno. :help: Prece neni mozny,ze zrovna ja mam jedno auto z milionu aut s jinym tesnenim nez ostatni??!!Ten vzor toho tesneni jsem nakreslil jak ma vypadat. Diky za pomoc!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uz fotku v pocitaci,ale neumim ho pridat sem k odpovedi.

tam kde pises text je prikaz.PROCHAZET-klikni nan mysou a otvori sa ti databaza tvojho PC.Vyber konkretnu polozku a v tom okne klikni na OTEVRIT-okno zmizne a klikni na prikaz NAHRANI(je vedla prikazu PROCHAZET.)Obrazok najdes v SPRAVA PRILOH kliknes nan a on sa prenesie do editovacieho okna.POZOR na velkost a format obrazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taxem byl dnes pod autem a težko říct kde to uniká. je to mastný celý :-( ted jsem to ocistil a uvidim ale asi to bude taky to tesneni pac kolem tech hadic asi těžko. prikladam dva obrázky. na schema jsou dve těsněni. Který máš špatný ty?

Diky.

post-15740-1231701789_thumb.jpg

post-15740-1231701983_thumb.jpg

Editováno: , autor: Suchca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja jsem v p.....!!Nevim,kde udelali soudruzi z NDR chybu,ale pac mi tam namontirovali olejovej chladic z neceho jinyho a ja nevim z ceho tak nemuzu objednat tesneni,pac nevim z ceho to je.Ale predpokladam,ze je to z koncernu VW,audi,seat.Nevite nekdo o nejake prodejne,kde maji ruzne chladice skladem??Vydal bych se tam a okem bych ho poznal.Mam jen tesneni,ale to asi nikdo nepozna z ceho to je,ze??

post-27501-1231852238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je problém doufám vyřešen. Těsněni sem koupil obě dvě(horni aji spodní) celkem cca 250,- přikladam aji foto lol všude kolem tekl olej :kuk:

Nazdar bazar chlape,trošku mi to prolíná také na oct1,šlo se tam dobře dostat zespodu?Nezavazí tam trubky co jdou z klimakompresoru?kdyžtak to pleas trošku rozepiš...dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych ti rekl pravdu tak me u toho brali slaky. Nejprve u sundani spodniho krytu,ten je samozrejme na hvezdice,ktery ja nemam,tak jsem musel upravit sroubovak na brusce a pak normalim ani ockem to nepovolis! Je to 32 klic,alespon u me a dostanes se tam s trochou stesti orechem,kdyz roztahnes trochu hadice od klimy. Hodne zdaru!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja jsem v p.....!!Nevim,kde udelali soudruzi z NDR chybu,ale pac mi tam namontirovali olejovej chladic z neceho jinyho a ja nevim z ceho tak nemuzu objednat tesneni,pac nevim z ceho to je.Ale predpokladam,ze je to z koncernu VW,audi,seat.Nevite nekdo o nejake prodejne,kde maji ruzne chladice skladem??Vydal bych se tam a okem bych ho poznal.Mam jen tesneni,ale to asi nikdo nepozna z ceho to je,ze??

Pokud je průměr stejný tak tam dej to s těmi dvěma oušky.

Je hodně dílu co prodělaly inovaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave,ze tam nepasuje.Musim zjistit z ceho ten chladic je! Sice nevim jak,ale musim tomu prijit na kloub. Prece neni tolik druhu chladicu na motory koncernu VW abych se k tomu nejak nedopatral!!?? a nebo musim koupit na vrakarne origo skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té montáži: já to měl jednoduší skrz to že nemám klimu (v létě jezdím na dvou kolech:-)) prvně potřebuješ samože torx T20 na kryt motoru a 32 stranovej klíč. Oddělat kryt motoru, ty hadice trochu budou asi problem ale musíš to celý povolit a počkat až vyteče olej z filtru. Cely se to musi očistit a vyměnit obě těsnění. obracený postup nakonec :palec2:

Myslím si taky že to bude chladič z nějakyho jinyho VW, a podle toho čísla chladiče si zjistíš určitě z jakýho. nebylo to třeba buchly zepředu a vyměněný? Páč je to dosti na raně.

Editováno: , autor: Suchca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to uz 2 roky co sem to menil taky ve skodovce tyhle dily nemeli pouze na obednani a cena tusim kolem 200 tak sem zasel do ND zetor a koupil obe tesneni za cca 30kč jedno bylo tusim o 1/2mm silnejsi ale vono si to sedlo neni problem a to druhy nemelo ty dva obloucky a kamos to menil pred rokem origo dilama a ted to delal znovu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja jsem v p.....!!Nevim,kde udelali soudruzi z NDR chybu,ale pac mi tam namontirovali olejovej chladic z neceho jinyho a ja nevim z ceho tak nemuzu objednat tesneni,pac nevim z ceho to je.Ale predpokladam,ze je to z koncernu VW,audi,seat.Nevite nekdo o nejake prodejne,kde maji ruzne chladice skladem??Vydal bych se tam a okem bych ho poznal.Mam jen tesneni,ale to asi nikdo nepozna z ceho to je,ze??

Tak,dnes jsem to rozdělal a jsem v prdeli---mám tesnění se třemi oušky,byl jsem už ve dvou škodovkach a nic,v ponděli zkusím ještě dvě škody,pak vw a audi,pokud nebudou mít,tak nevím,jít si někam stěžovat?Mám auto koupené od nova,1 majitel,Koupeno v čr a takovej výdrb,práce s rozděláním zbytečna,celej jsem byl od oleje a ještě to nespravil.Pokud to ještě někdo řešil,at dá vědět,typ motoru AHF TDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...