Přejít na obsah

Ako nechat nastartovany motor


mihot

Doporučené příspěvky

[No to vsteko je OK ale je viacej problemov: 1:su odpojene oba mechanicke zamky ,odomknut sa da kufrom ale zamknut to nejde len dialkovym tak to bolo auto bolo kupovane starsie

2: kluc je v trezore-auto je firemne, no neni to ziadny problem zobrat ale zda sa mi to neprakticke nosit zo sebou obidva kluce pre pripad straty a mat dalsie mi tiez moc nevonia

3: vylepsujme a ,,robme veci lepsie,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[No to vsteko je OK ale je viacej problemov: 1:su odpojene oba mechanicke zamky ,odomknut sa da kufrom ale zamknut to nejde len dialkovym tak to bolo auto bolo kupovane starsie

2: kluc je v trezore-auto je firemne, no neni to ziadny problem zobrat ale zda sa mi to neprakticke nosit zo sebou obidva kluce pre pripad straty a mat dalsie mi tiez moc nevonia

3: vylepsujme a ,,robme veci lepsie,,

Tak tam daj namontovat START NA DIALKU alebo NEZAVYSLE KURENIE. FIRMA si to da do nakladou. :) :)

http://www.autoalarmy.sk/katalog/autoalarmy/dvojcestne/

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokudti to nejde mechanicky zamknout

a peníze za DO start nechceš dát tak nevím

pokud motor běží musí být zaplé zapalování, když je zaplé zapalování je vyřazena funkce DO

stejně podle mě přínos nic moc, já když stojím v mrazech na místě a nechám běžet topení na vyšší rychlost tak mi rafika od teploty leze dolů.

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten dotaz mi přijde dost divný, druhý klíč nechce, alarm s dálkovým startem je nákladný (já jsem to měl s alarmem za 3000,-) webasto bez odezvy, kurňa to se tady fakt nenajde nikdo kdo mu to auto těch 15 minut půjde pohlídat? Nic jiného asi dotyčný nechce. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně se ti motor na volnoběh neohřeje a bude ti akorát trpět motor. Na volnoběh za studena mazání nic moc B)

Tak to ja kdyz ho necham deset minut bezet na volno, tak se mi stihne ohrat vzduch v aute a i rucicka mi uz povyleze nejakej ten milimetr nad prvni carku ;o) TDi 66kW 4x4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...