Přejít na obsah

Prasklé zadní sklo !!!


Fire

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes dojdu k autu a zadní sklo celé popraskané .. nebylo vypadený dovnitř ani ven... prostě celý prdlý do posledního kousíčku....nikde jsem nenašel místo odkud to prdlo apod.. :feve: ... je možný že zadní sklo prdlo samovolně a nebo je na vině cizí zavinění ( úmysl ).... během jízdy se to 100% nestalo, nic jsem nevezl, od stěrače to není !!!! na vině je buď úmysl ( klíček - kámen, šroubovák ) a nebo opravud je možný že prdne samo ? stalo se to odpo, po dlouhé době svítilo na auto sluníčko, ale bylo furt cca mínus - 5..děkuji za názory :feve: , mám radost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se to stane,na vině je to,že bylo přilepený málo elastickým lepidlem na okna a zkrátka nevydrželo teplotní výkyv. Neřeš to,dej nový . Vím že to v autorizovanejch servisech řešili změnou výrobce lepidel, např od Retechu , je měkký elastický lepidlo i za mrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes dojdu k autu a zadní sklo celé popraskané .. nebylo vypadený dovnitř ani ven... prostě celý prdlý do posledního kousíčku....nikde jsem nenašel místo odkud to prdlo apod.. :feve: ... je možný že zadní sklo prdlo samovolně a nebo je na vině cizí zavinění ( úmysl ).... během jízdy se to 100% nestalo, nic jsem nevezl, od stěrače to není !!!! na vině je buď úmysl ( klíček - kámen, šroubovák ) a nebo opravud je možný že prdne samo ? stalo se to odpo, po dlouhé době svítilo na auto sluníčko, ale bylo furt cca mínus - 5..děkuji za názory :feve: , mám radost....

Čauky, tak to máš radost viď? Snad to nebudeš mít moc drahé. A co jinak? Jak líta 4x4. Za kolik jezdíš? Já nejezdím téměř město. A když jedu tak většinou min. 20 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná situace u manželčinýho Opela Astra G. Stalo se to v noci z 31.12 - 1.1., tak jsem to připisoval petardě, či vandalovi. Jen tak pro představu - výměna stála 5800 a dělaly nám to na Zličíně na parkovišti u Globusu - název si už nevzpomínám.post-312-1232128612_thumb.jpg

Editováno: , autor: Madcore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neměl bych to říkat ,ale stává se to a stávat se to bude jelikož občas se stane že při výrobě skla se dostane do skloviny kaz odborně se tomu říká NiS a potom to bouchá jako o život podobný případ jsme měli v kolíně na peguotech a na škodovkách jen se to dost tutlá vždy je to velkej průser !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejná situace u manželčinýho Opela Astra G. Stalo se to v noci z 31.12 - 1.1., tak jsem to připisoval petardě, či vandalovi. Jen tak pro představu - výměna stála 5800 a dělaly nám to na Zličíně na parkovišti u Globusu - název si už nevzpomínám.

Je to možný že mráz, kdo ví co...přece jenom byl Silvestr - ožralci apod...těžko říct no .....

No neměl bych to říkat ,ale stává se to a stávat se to bude jelikož občas se stane že při výrobě skla se dostane do skloviny kaz odborně se tomu říká NiS a potom to bouchá jako o život podobný případ jsme měli v kolíně na peguotech a na škodovkách jen se to dost tutlá vždy je to velkej průser !!!!!

každá branže má své černé zákoutí :)

Napiš jaké tam máš okno. Např. zelené + výhřev + stop světlo + díra na stěrač nebo jen zelené + výhřev + stop světlo a já ti napíšu cenu na kolik by vyšla výměna. S prací + DPH a doklad. Vše ofiko. Výměna je možná hned zítra.

napíšu ....

Editováno: , autor: davon
NECITUJ FOTO!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čítal som o tom, ná OI bola nejaká séria čo praskali zadné sklá, ale dopadol si dobre, lebo skoro každému sa to rozpadlo a mal dieru, niekde je o tom aj téma na fóre :(

JJ před lety kolegovi v práci v zimě taky prasklo zadní sklo a když to dával do servisu tak tam měli dvě okty s prasklým zadním sklem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jako pojišťovákovi řeknu, že já mám čelní sklo vzadu? mně když měnili přední sklo, tak si to fotil, takže jedině ho ukecat aby dal jinou fotku a to nevím nevím...

ne,jestli máš pojištěný zvlášt čelní sklo,tak to dáš do nějakýho autoskla a když se s nima dohodneš třeba za menší ůplatu,tak Ti rádi vymění zadní místo čelního. Pojištovák tam žádnej chodit nebude,když mají smlovu s pojištovnou,akorát to musí nafotit a to není problém nafingovat. Záleži taky co máš za pojištovnu,např Kooperativa je na tohle good.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ono,nadavat kdyz dostanete malo od pojistovny za tukanec na blatnku a potom samy zkouset podvody

EDIT : kazdej se snazi neco vymyslet aby si pomohl,ale potom nenadavejte kdyz si nekdo pomuze proti vasim zajmum

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za život nacpal do pojištoven takovejch peněz,že je mi z toho až blbě a v podstatě jsem zpátky nedostal ani korunu.Akorát jsem nasranej,když vidím ty honosný budovy pojištoven. Jestli mu to někdo takhle udělá,je to jejich věc,je to běžná praxe. V podsttě to máš jedno,jestli se mu pos*** přední,nebo zadní. Jako podvod bych bral,kdyby měl všechny okna OK a chtěli tahat z pojištovny prachy. Byl bych zvědavej na tebe v týhle situaci.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz jsme u toho,

1/mas citovani posledniho prispevku

2/muze se to stat i me a vim o protoze mam predfacelift kratkou a tam to si problem neni

3/ a kdyz se to stane tak budu rad kdyz to vydrzi u sebe a nebudu to hledat svude po aute a potom servis a nalepeni novyho

kdyby jsi nechtel tak pojistovnam neplatis,nemas to zapotrebi tak neplat,je to jednoducha matematika

ale pocitani ze ja jsem platil to a tamto a proto je musim za kazdou cenu odrbat je desny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavím se o povinným ručení,asi dopbrej nápad ho neplatit,ty ho neplatíš? lol Každopádně od toho je tady to fórum a téma je proč mu prasklo okno a ne jestli podvádět pojištovny,tak se držme tématu a pokud k tomu nemáš co říct,tak se do mě nestrefuj. Každý ať si to udělá jak chce. Já mám pojištěný všechny okna,tak tohle nemusím řešit. Nezlob se na mě,ale nejsem špatnej,že jsem někomu poradil něco,aby ušetřil prachy,to zas jako bacha na slova pane.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- psal jsi zes nacpal pojistovnam a rec byla o skle,z toho celkem plyne ze je to priplatek nad povinne -povinny musis priplatek ne

- prvni dotaz byl proc se to stalo a pak jsi zacal / ty nebo nekdo / o tom jak preonacit predni za zadni - takze ty nebo nekdo jsi odbocil od puvodniho

- ty nebo nekdo poradil jak usetrit a odrbat pojistovnu - potom ty nebo nekdo nenadavej az pojistovna odrbe tebe

pane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...