Přejít na obsah

přístrojová deska


jaryn33

Doporučené příspěvky

tak pak máš ještě jednu možnost, že odšroubuješ pryč 10 šroub co přidržuje plíšek a bovden v převodovce, pak ten plech vysuneš do strany a bovden jde pak směrem nahoru vytáhnout. Tak si ho popostrčíš směrem do kabiny o kolik budeš potřebovat aby jsi dostal za palubku ruku k další práci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahoj, nechcem zacnat nev temu, ale pomohlo mi ako sa odmontuje pristrojova doska, ale chcel by som vediet ako odmontujem ovladanie "klimy" :) na felde, nesvieti mi ovladanie vykurovana a chcem si tam doplnit ziarovky alebo diody ak to de. prosim o radu a ci tam tie diody idu a ake.

Dakujem pekne s pozdravom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, diody tam nejsou, tuším jsou tam stejné žárovičky jak jsou do přístrojové desky, světlo je pak rozváděno světlovodným plastem. Jinak v dílenské příručce jsem našel k demontáži toto:

dakujem, som myslel ze to bude jednoduchsie ako cez pristrojovu dosku, poptám se na tie ziarovocky (keby mali aj inej farby :) ), aby som to nemusel 2x rozoberat.

cenním si tvojich rád, este raz vdaka

PS: príručku si asi pozhanam lebo nemam, a sa mi urcite zíde a uz som nejake opravu porobil, som kupil moju feldiku minuly rok v auguste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevíš prosim ta koko ich ide priblizne na pr. dosku? na ovladanie vykurovania idu 2 to som uz rozobral, s tou pristrojovkou to slo tazsie, ale ked som zistil ze ju nemusim rozoberat tak som ju nechal. Chcem si objednat tie ziarovocky B8,3d, mozno na pristrojovku idu trosku ine, neviem, lebo su aj B8,4d aB8,5d, to som uz nezistil

zatial dakujem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli myslíš pouze osvětlení samotných budíků tak jsou čtyři 12V 2W + pátá podsvětlení digitálních hodin - tam je ale 12V 1,2W..patice pořád stejná:)

Kdyby si chtěl vědět i kotrolky tak tam je celkem 19 žárovek 12V 1,2W

mam analog. hodiny, ale ratamm ze tam budu tie iste ziarovky (to su 2 na tachometri a 2 na hodinach, resp. na otackomeri?), kontrolky idu zatial vse :) ale na podsvieteni vykurovania neviem ake su ci 1,2W abo 2W, vcera som ich vybral, ale iba jedna mala pretrhnute lanko, tak hadam budu nove svietit, dnes si pojdem kupit

dakujem ak to este budes vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jaké jsou přesně v tom osvětlení ovládání topení právě taky nvm,to sem nikdy neměnil...nejjednodušší bude tu žárovku jednu vytáhnout a vzít ji někam na prodejnu a koupit podle toho:)

Každopádně podle nákresu z DP co sem poskytl Piškot tak by tam měly byt jenom ty starší výměnné,myslím že to budou ty co byly ve favoritech..tam se měnila právě jenom ta žárovka a patice zůstávala stejná..ale jistý si opravdu nejsu <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jj. Vytáhneš pouze žárovku. Našel jsem od nich krabičku kde bylo napsáno W2x4,6d. Dělají se i LED žárovky.

tak som sa pribral to rozobrat, no ani nevravim, 4a pol hod a to som este upravoval ziarovky. daval som tie samotne do patic od originalov, prplava robota ale svieti to. Nasiel som presne ake idu na osvetlenie hodin a tachometra http://www.narva.sk/default.asp?mtc=0&...amp;stiid=23566. Tie na kontrolky su s vyssou paticou http://www.narva.sk/default.asp?mtc=0&...amp;stiid=15389

ale vdaka za rady :) ale kto si neoporobi nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nechci tu jako nováček hned zakládat nevý téma, tak to píšu sem. Mám Feldičku 1,9D 2001 a nesvítí mi ani jeden spínač (světla, mlhovka, výstražný, vyhřívání) a ani ovládání topení. Tak se chci zeptat, jestli to vůbec svítit má a pokud ano, tak kde hledat problém? Pojistky jsou všechny v pořádku. Přístrojovka taky celá svítí jak má. 6e by byly všechny žárovky co tam jsou spálený? To mi připadá nepravděpodobný... Mám to auto krátce, takže nevím jestli to někdy svítilo, ale celkem bych to ocenil. Prosím o radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a spínače ti fungují, myslím např. ty výstražné či mlhovky?

Jo, všechno funguje, akorát to není podsvícený ty spínače, kontrolky svítí, budíky svítí, všechny vnější světla svítí, prostě akorát ty spínače a ovladače topení nejsou podsvícený. Pojistky jsou všechny ok. Ještě mě napadlo jestli to nemůže mít na svědomí nějaký relátko co je u pojistek. Připadá mi, že jich tam těch relátek mám nějak pomálu, respektive jsou tam myslím 4 volný sloty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, ale myslím bych se asi fakt mrkl na ty žárovičky, zkusit alespoň jednu v těch spínačích a pokud to nebude svítit, pak hledat problém jinde

No nevím jestli je možný, že by byly všechny žárovky zrovna z těchto spálený, ale asi nezbývá než koupit jeden zaručeně dobrej spínač a zkusit to :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...