Přejít na obsah

50km/h


vikino1

Doporučené příspěvky

Možno hlúpa otázka ale prosim hlavne naších českých kolegov nech sa podelia o skúsenosti.

Od dnes u nás platí nový cestný zákon a 50km/hod rýchlosť v obci. Chcel by som vedieť na aký kvalt to jazdíte? Mne sa to na 4pr.stupeň velmi nepáči.Mám dojem že sa ten motor trochu trápi. Mám 1,4 mpi 44kw a po rovine tých 50 na 4-ku to točí 1800-1900ot./min To sa mi zdá málo netrpí tým motor? Inak auto nestrpa ale predsa. na 3-ku to točí okolo 2500ot/min.

Takže ako za 3 alebo za 4? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po rovině klidně na pětku. Ale jedu 55 tachometrových, což tak odpovídá 50 real. Točí to nějakých 1500ot.

Někomu to možná(určitě) přijde podtočené, ale na tu pětku se ta rychlost dobře udržuje. :)

Zvol kvalt, tak jak to cítíš. Já bych spíš volil za 4. ;)

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naučil jsem se jezdit na Octě 1.9 TDI 81Kw a tam to byla 4, když jsem začal jezdit s Fabií tak jsem tam dával 4, ale v poslední době dávám 5, samozřejmě jen na rovině a na tacho +-55.

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ostanem zatial u tej 4 na 5 by som asi nemal nervy.Pri 60km/h som 5 použil iba ked som zabudol preradiť ;) .

Dosť často jazdím TO - NR a to je takmer 20km v kuse dedina ale ide sa tam fajn na tempomat :p Mne tacho premeriava asi 2-3km podla tých meračov.No kto vie ako sú skalibrované a sú takmer všade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno hlúpa otázka ale prosim hlavne naších českých kolegov nech sa podelia o skúsenosti.

Od dnes u nás platí nový cestný zákon a 50km/hod rýchlosť v obci. Chcel by som vedieť na aký kvalt to jazdíte? Mne sa to na 4pr.stupeň velmi nepáči.Mám dojem že sa ten motor trochu trápi. Mám 1,4 mpi 44kw a po rovine tých 50 na 4-ku to točí 1800-1900ot./min To sa mi zdá málo netrpí tým motor? Inak auto nestrpa ale predsa. na 3-ku to točí okolo 2500ot/min.

Takže ako za 3 alebo za 4? :)

To myslíš vážně tohle téma??

Jak dlouho jezdíš? Prostě zařadíš podle aktuální situace, ne? Nejde přece říct, že se 50 dá jezdit pořád na čtyřku nebo pořád na trojku. To už je jak reportáž z TV Nova kde to řešili když to zavedli u nás :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš vážně tohle téma??

Jak dlouho jezdíš? Prostě zařadíš podle aktuální situace, ne? Nejde přece říct, že se 50 dá jezdit pořád na čtyřku nebo pořád na trojku. To už je jak reportáž z TV Nova kde to řešili když to zavedli u nás :doh

Myslím to vážne,a jazdím tolko kolko ešte ani ty možno nemáš rokov. :p Ale nič v zlom ;)

Iba sa mi vidí že tých ot. je na tú 4 málo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímalo, co od této diskuse očekáváš. V podstatě se to může rozdělit takto. Jedni chtějí být na semaforu první, ti jezdí 2-3, na opačném konci jsou pohodáři, ti jezdí 4-5. No a pak jsou lidé někde uprostřed 3-4. Jo a ještě jsem zapomněl na čerstvé absolventy autoškoly, ti jezdí s 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to vážne,a jazdím tolko kolko ešte ani ty možno nemáš rokov. :p Ale nič v zlom ;)

Iba sa mi vidí že tých ot. je na tú 4 málo!

Měl jsem fabii se stejným motorem a přežila to, i já. Teď už ani nevím na kterou rychlost jsem jezdil častěji, ale myslím, že v té tříkilometrové vesnici můžeš klidně na 4, prt. tam beztak není žádný kopec, a cukající motor snad po těch letech poznáš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímalo, co od této diskuse očekáváš. V podstatě se to může rozdělit takto. Jedni chtějí být na semaforu první, ti jezdí 2-3, na opačném konci jsou pohodáři, ti jezdí 4-5. No a pak jsou lidé někde uprostřed 3-4. Jo a ještě jsem zapomněl na čerstvé absolventy autoškoly, ti jezdí s 1.

zabudol si este na skupinu co pouziva R-aketu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem fabii se stejným motorem a přežila to, i já. Teď už ani nevím na kterou rychlost jsem jezdil častěji, ale myslím, že v té tříkilometrové vesnici můžeš klidně na 4, prt. tam beztak není žádný kopec, a cukající motor snad po těch letech poznáš :-)

Přesně tak. Já mám tu fabču teď a když jedu 50 po rovině tak v poho na 5 a čtvrt plynu.

Záleží jak ti tahá. Jezdil sem s Š120 a tam jezdili na 4 už při 30 km/h a to auto to bralo až po 130 Km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...