Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

já jsem zase jako tradičně nesoutěžil bo na poháry kašlu a vůbec celé vyhlašování a porotování je podle mě ztráta času.. akorát tam některý popelnice celej den vyhrávaj jak diskotéka a zbytečně spalujou kyslík lol

to dávat poháry za špinavý auto, největšího ožralu atd, to by bych šel i na vyhlášení se podívat...

ke kempu a supovi kroužícímu na kole: nikde neni nic ideální, to je život..

Olin at si to promyslí a uvidí.. no a nebuď úzkoprsej a vypořádej se s tím problémem financí co se táhne s OC.. já se třeba k mému velkému údivu dozvěděl, že jsem v životě na stránkách Octaviaclubu nebyl, platím jak trouba kilo ročně a za nic, v podstatě se pak ještě dozvím, že Vittorio, který se tváří jako náš předseda se nepodílí na organizaci srazu, natožpak finančně..

k podzimu: každopádně myslím, že spousta lidí zase ráda přijede pokecat s ostatníma.. at to bude tak nebo jinak..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za to blokování místa již zaplatili vstupné. Já osobně bych mu nasral. Platit za spaní v autě je židovina.

Vstupne se dava na jine veci nez je nocleh, rekneme ze je to za parkovani, zrovna tak by mohli rict ti co v sobotu rijeli a zase odjeli ze je nefer ze platili stejne vstupne jako ti co nocovali v aute, kdyby to kazdej pristi rok odbyl trema kilama pro klub a chrapal v aute a nikdo nebral chatky tak nas za rok vypiskaj.

Jinak z nekterych nazoru tady jsem celej auf...:D lidi co vlastne na pohary uplne kaslou nejvic resej jestli to bylo fer a proc se snizila ucast v soutezi..:D

Editováno: , autor: asphalt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe já už to fakt nechápu některý ty keci tady.¨.

proti tomu že se rozdaj pohárky taky nic nemám, ještě ke fšemu jich dostane celkem dost lidí, takže se ocení i snaha těch co to nemaj až tak moc upravený, nevidim natom nic špatnýho, a nechápu proč to někomu vadí

a komu to tam kua vadí tak ať tam přeci nejezdí ne? to je jako kdybych jezdil furt dokola na mimoň a furt dokola psal že to tam je nahovno, přijde mi že už sou tu některý názory postavený na palici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl všem poděkovat kdo se podílel na organizaci srazu a porotcům. Já bych to osobně nedělal :-) A jinak ohledně pohárků, je tu spousta lidí co na pohárky hážou bobek, je tady taky spousta lidí co si myslí, že to nemá cenu, protože auto ještě není "dokonalé" třeba můj offroad, ale příště bude snad podvozek trochu níž a tak bych se i mohl přihlásil. Nebylo to vůbec kvůli tomu jaké byli minulé výsledky. Tak to kurňa neřešte. Jestli se Vám to nelíbí tak se příště nepřihlašujte ať nemůžete kafrat a nebo si nechte udělat svoje pohárky a udělejte si tam vlastní soutěž, aby jste mohli hodnotit sami.

A třeba bych nechal i hlasovat zůčasněné za nejlepší auto srazu a vyhlásil to jako zvlášť. Toť, ale jen můj skromný nápad. Nebudu se zlobit ani rozčilovat, že ho někdo nevyslechl (i tací lidé tu jsou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se spousta aut nepřihlásila do soutěže taky o něčem svědčí...

to by me zajimalo vo cem, hodnotime i nejlepsi clubovky a do tech se taky nehlasite, tak pak si ale v toimhle nemuzete stezovat ne? :)

Kluci, me taky hlava nebere, jak se muze nekdy umistit takovej pekac, jako ma Vitto :smich: :smich:

hajzle :) pockam si na tvuj seat :D

A na Vitoušovi jestli mu za OC pomůže nebo jen počká co z toho vyleze.

to co ma bejt tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se třeba k mému velkému údivu dozvěděl, že jsem v životě na stránkách Octaviaclubu nebyl, platím jak trouba kilo ročně a za nic, v podstatě se pak ještě dozvím, že Vittorio, který se tváří jako náš předseda se nepodílí na organizaci srazu, natožpak finančně..

a tohle je co zase?

muzes mi nekde sdelit jak sem se nepodilel a ani financne? a ze nechodis na stranky?prosim te rekni mi kdy sem ja tohle vypustil z ust

jestli si nekdo mysli ze me ten sraz nic nestal a ze sem nic neudelal tak at se zepta tedy olina...

sraz stoji OC 3000 kc za vsechny co prijeli, me to stalo 4,5h casu na brane. (1 auto = 100kc plus pohary, ktery dal olin do nakladu atd.)

je ti to roberte malo nebo nechaopu co ted po me chces?ze se teda tvarim jako predseda a nic v podstate sem neudelal??zajimalo by me kdo ti tyhle bludy zyas namluvil

...mimochodem co si udelal ty teda kdyz te tak seru??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu co se tu furt řeší, dojelo se, pokecalo se, popilo se, rozdali se poháry pěkným kočárům, zase se popilo a jelo se dom ...jako parádní akce :palec2: fakt to tady nechápu ty závistivce ...udělějte si vlastní sraz + vlastní soutěž s vlastníma pohárkama ...vo co de :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tohle je co zase?

muzes mi nekde sdelit jak sem se nepodilel a ani financne? a ze nechodis na stranky?prosim te rekni mi kdy sem ja tohle vypustil z ust

jestli si nekdo mysli ze me ten sraz nic nestal a ze sem nic neudelal tak at se zepta tedy olina...

sraz stoji OC 3000 kc za vsechny co prijeli, me to stalo 4,5h casu na brane. (1 auto = 100kc plus pohary, ktery dal olin do nakladu atd.)

je ti to roberte malo nebo nechaopu co ted po me chces?ze se teda tvarim jako predseda a nic v podstate sem neudelal??zajimalo by me kdo ti tyhle bludy zyas namluvil

...mimochodem co si udelal ty teda kdyz te tak seru??

vyřešeno přes SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...