Přejít na obsah

Ťukanec na pravym zadnim blatníku


headerTDI

Doporučené příspěvky

Zdravím...... nějakej blbec mi minulý týden na parkovišti nabral auto...... samozžejmě ujel a nikdo nikoho neviděl, mno a mě zbylo akorát tohle. Tak se ptám jakým způsobem to půjde opravit jestli je to závažné nebo lehké a jestli je někdo od řemesla tak na kolik by to přišlo...... bez laku lakýrníka mám docela schopnýho. a nárazník vyměním časem za face. beru všecky názory..... a kdyby ste věděli o někom slušnym kdo to dělá tak dejte vědět protože škoda servisu s lakem za to 15000 dávat nechci a ani nemám díky

post-25692-1233664596_thumb.jpg

post-25692-1233664610_thumb.jpg

post-25692-1233664623_thumb.jpg

post-25692-1233664637_thumb.jpg

post-25692-1233664654_thumb.jpg

post-25692-1233664738_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi od Mladý boleslavy tak bych věděl o kontaktu na někoho. Podle ukázky co má na jednom foru bylo něco podobný ne teda až takhle ošklivý ale bylo to asi za 2800kč a výsledná práce byla moc pěkná.

Napiš mi kdyžtak soukromou zprávu pokud si eště nic nesehnal. Nechci sem házet odkazy na jiný fora

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapoměl jsem dopsat jsem z libereckého kraje........ blatník nechchci měnit nechci je to moc práce a navíc to je docela drahej sport

Tak to bych v tom pripade zkusil chlapka,kterej sidli nekde v Hradisti u Mimone?Ted si nejsem jistej,ale nekdo to tu urco bude vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
ono staci 2xmycka a bude to lepsi,ja sem to myslel spis k vuli te cene laku,to bylo s DPH nebo bez?

samože s dph, jinak materiál stál 1400,- zbytek práce, ten chlap co mi to dělal je sice dražší ale ten lak je fakt kvalita. je známej po celym libereckym kraji. Lepší než to dát nějakýmu patlaloj kterej tí to za 2000,- nastříká v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...