Jump to content

Jenda64

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Jenda64

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrý den, v posledních dnech mám závadu, která se projevuje tím, že u studeného motoru do asi tak 1 km, se projevuje škubání motoru při přidání plynu. Na diagnostice žádná závada. Může mi někdo poradit na co se případně soustředit, jedná se motor 2.0 tdi, 103 Kw /CFHC/ /2011/. Děkuji za každé info.
 2. Ještě jednou díky za odpověď! Auto mám měsíc a je to má první zkušenost s nulováním spotřeby!
 3. Dobrý den, rád bych se zeptal jestli někdo neví, čím to je, že se mi smazala dlouhodobá spotřeba na pozici 2 a aktuálně ukazuje shodnou spotřebu, která je na pozici 1 - průměrná pro danou jízdu či jízdy dne. Děkuji za odpověď!
 4. Závada vyřešena s tím, že nebylo nutné měnit řídící jednotku motoru a odstraněno Martinem Koutníkem z Rakovníka. Má inzerát na SBAZAR.CZ a tady je odkaz: https://www.sbazar.cz/martin.rakovnik/detail/88102207-maxidot-superb-1-benzin-3u0920841c?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-owner&utm_content=advert-link-box.
 5. Díky za info., mají vebové stránky, nemohu to nalézt.
 6. Dobrý den, dnes jsem dostal informaci, že je nutná výměna ŘJ motoru.
 7. Zdravím, bohužel ještě ne. Posílal jsem e-mail car- diagnostik, ale zatím neodpověděli.
 8. Jenda64

  Chyba 18025

  To bohužel zatím nevím. Mám Octavii 1,9, 66kw, motor AGR, rok výroby 2000, duben. Po výměně budíků za faceliftové se na diagnostice objevila závada 4669: Kontrolka žhavení, Přerušení/zkrat-kostra a bohužel to nejde vymazat a u vás jsem právě četl, že se to odstranilo výměnou řídící jednotky za faceliftovou, pokud jsem to dobře pochopil.
 9. Jenda64

  Chyba 18025

  Dobrý den, mohu se zeptat jak je náročné vyměnit řídící jednotku motoru před facelitem za facelitovou (materiál+práce). Děkuji za odpověď!
 10. Dobrý den, po výměně budíků za faceliftové u Octavie 1 (r.v. 2000) s motorem 1,9 tdi se na diagnostice objevila závada 4669 Kontrolka žhavení, Přerušení/zkrat-kostra a bohužel to nejde vymazat. Můžete mi někdo poradit, jak tuto závadu odstranit. Dočetl jsem se tady na fóru, že toto lze výměnou řídící jednotky motoru. Je někdo v Praze či okolí, kdo by tento problém byl schopen odstranit, jelikož s novějšími budíky jsem velmi spokojen, neboť nepadají ručičky a nebliká opakovaně kontrolka imobilizéru. Moc děkuji za každou radu či pomoc!
 11. Jenda64

  Budíky

  Dobrý den, po výměně budíků u Octavie 1, 1,9 tdi, rok v. 2000 za facelift se pouze při diagnostice ukázala závada u kontrolky žhavení. Můžete prosím poradit jak toto odstranit, vymazat nejde. Děkuji!
 12. Jenda64

  Chyba 18025

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jak bylo finančně či časově náročné vyměnit jednotku motoru za facelift z důvodu výměny budíků (facelift). Děkuji za odpověď!
×
×
 • Create New...