Přejít na obsah

Redukce CD měniče


Doporučené příspěvky

Na co v dnešní době MP-3 a 10Bb Flash paměti za pár stovek chceš CD měnič? Aha, já zapoměl, máš rádio na houby! Mám 8Gb flash + Alpine. Na tohle by jsi musel mít plnej kufr těch CD měničů...

Na co? CD měnič mi zůstal jelikož jsem měl komplet radio s CD měničem, ale radio nějak zlobilo tak jsem ho vyměnil za Symphony, které jsem dostal, takže bez žádných investic..... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co v dnešní době MP-3 a 10Bb Flash paměti za pár stovek chceš CD měnič? Aha, já zapoměl, máš rádio na houby! Mám 8Gb flash + Alpine. Na tohle by jsi musel mít plnej kufr těch CD měničů...

Treba proto, ze kvalita origo CD je nekde uplne jinde nez kvalita mp3 ;-) Nechapu lidi co maj v aute soustavu za deseti tisice a poslouchaj na tom mp3. I sebe lepsi mp3 degraduje kazdou aparaturu o nekolik radu. Datovy tok mp3 muze byt sebe vetsi, ale porad je to ztratova komprese... Asi tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, svatá pravda, proto bychom měli v autě vozit gramec - protože jak všichni víme, tak CD má pouze 16bit tzn. nějakých 65536 možných kostrbatých úrovní /SACD zase nemá každej/- to přeci takhle soudruzi nejde ;) zlatej analog a elektronky!!! Tož tak...

Mimochodem MP3 ze své podstaty je ztrátový algoritmus, který využívá nedokonalosti lidského sluchu a ze zdroje tedy odebírá "nepotřebné"... tzn. mám za to že člověk musí být fakt frajer, aby to slyšel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...