Přejít na obsah

stresni nosic na OI


burek

Doporučené příspěvky

No jo, ale s lepsi cenou nosicu Hakr je problem. Neda si u nich jit tak dolu. A kdyz ktomu pripoctu postovne, tak se to neoplati. Na cene se da dohodnout na prodejne, ale asi jsi z brna ze. Tak zkus si projit prodejny u vas a tam se domluvit na cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ti to mám vysvětlit.... zakulacený je takový, že od střešní lišty se zatáčí ke středu, prostě když se díváš zepředu auta tak to vypadá tak, že je příčník na obou stranách zakulacený směrem ke střešním lištám kde je uchycen, rovný je o něco širší jak střecha, v místech ke střešním držákům se zakulacují, na stránkách Hakru bys to určitě taky našel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já mám vše od Hakru, jak příčníky, tak nosič kol.

Je to ten starší typ, ten ocelovej, ale slouží uplně spolehlivě.

Desingově nic moc, ale za ty prachy dobrý.

Nosič, resp. držák kol, mám Hakr Speed, jsem s nim spokojenej, je pevnej a spolehlivej.

Jedinej problém jsem měl pouze jednou, při sundavání kola z nosiče se mi rafnul zámek a strhnul ten vnitřní šroub,

takže jsem musel demontovat celej nosič....a byla to fakt parádní akce, protože jsem měl 10 minut do začátku startu na

MTB závodech...tak jsem si to užil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Taka rychlovka, vsimol som si upinanie na zaciatku stranky od veterana, ak sa nemylim to iste ma aj fabia I. Malo by to potom sediet aj z fabie na octaviu I s pripravou, ci je to rozpatie celusti na fabii ine? Dik

Konkretne mam na mysli orig nosic LAT410001

Editováno: , autor: yoseph
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

smutný na tom je, že i když je HAKR drahej, tak není neomylnej... já si před 7mi lety koupil základní nosič na střechu (do těch dírek ve střeše) a teprve minulej měsíc jsem ho vyndal z origo krabice (ještě ta škatule byla zavařená v igelitu) a jal jsem se to montovat na střechu, abych u poslední patky zjistil, že tam chybí jeden ten imbusovej klíč. Super situace, hromada velkejch krámů na chodníku (na sídlišti) u auta a já frajer s fungl novou ale nekompletní zahrádkou. Nejblíž jsem to měl bohužel do jednoho autorizáku, kde mi za 45Kč! prodali podobnej šroub, jen trochu kratší. No, s ním se to dalo sestavit, takže nakonec úspěch, ale večer jsem měl o dvě piva míň :(:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...