Přejít na obsah

Nový panel Climatronicu


kvaki

Doporučené příspěvky

Právě sem se díval na sedadla zespodu a nejaký káblíky tam jsou,navíc mám verzi kde podle vin codu m to pise že to není clasic,ambiant ani elegance tak sem z toho docela v pasti,mám tam páčku tempomatu ale ten není asi aktivovaný ale to je nejspíš na jiný topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

4 řešení:

1. změnit PINy(klapka vnitřní cirkulace plně nedovírá - řešení na 95%)...viz schémata zapojení nebo zajet ke mě

2. dát starý climatronic

3. dát starý climatronic a stisknout tlačítko pro vnitřní okruh a počkat až klapka pro vnitřní cirkulaci se otevře a pak vytáhnout klíček při zaplé vnitřní cirkulaci a vyměnit climatroniky(klapka vnitřní cirkulace zůstane stále otevřená)

4. vyměnit sací šachtu za novou - bohužel v Etce je chyba a rozhodně neobjednávejte podle toho kódu!!!! (100% řešení)

Ps. U motorů BXE z roku 2005 se musí ještě něco udělat, ale to je už mé know-how...

zdravím, hele napiš mi na 731770242, má přesně takvoej problém tak bych byl moc rád kdych za tebou zajel, šlo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

nepôjde,pretože face ovládanie je všetko elektrika a na predFace je nastavenie smeru vzduchu mechanika... ;)

Teď zkouším neměnit climatic,ale jen jeho knoflíky.Na starém climaticu jdou krásně sundat a příští týden mi přijde FL climatic a budu ho rozebírat,tak dám potom vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...