Přejít na obsah

Vnitřní těsnění zadních dveří...octa r.v 97


tommys

Doporučené příspěvky

škodovkáři nevíte kde sehnat nové zadní vnitřní těsnění dveří s šedivým lemem??Protejká mi skrze něj voda a veškerý mazaní a silikonování je už k ničemu, je vymačkaný, dveře jsem zkoušel víc dopasovat ale nepomohlo to, nevíte o nějaký e-shopu kde by se dalo za rozumnou cenu sehnat?Případně když šedý nebude holt nepohrdnu ani černým.

Jinak jsem zkoušel to těsnění i jinak nasadit, ale právě ten lem šedej už nejde tvarovat a pak to odstává a neohne se tak jak má aby to do vnitř nečumělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem našel 1U4867367E poradil mi zde uřivatel fora, ale cena je pěkná 680,- na netu jsem něco podle čísla dohledal, ale s nechutí zjistil že šedý je ještě dražší našel jsem ho za 900,- No co dál, napadlo mě máme tu v práci takový pěkný gumový hadičky, používají se na vzduchy k pneumatickým valcům, máme tu pár průměrů, od cca 3mm po 1cm jsou hezky pružný, co těsnění naříznout, a jestli je dutý, protáhnout to zkrz, že by se těsnění zase trochu zakulatilo a a drželo tvar a tlačilo proti zavřeným dveřím díky tý hadičce...nezkoušel to někdo z vás??a kvůli tomu neohebnýmu lemu to zkusit dát do původní pozice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je ta hadička trochu silnější tak ti nepůjdou dveře zavřít,nebo jen silou,mám vyzkoušeno se silikonovou hadičkou o pr.8mm a stěna 2mm a nešlo to než dveřma třísknout,šla ven,koupily jsme jinou.

Jo díky, mám tu silikonovku 3mm stěna 1mm zkusim to s ní, a jinak protáhnout to šlo v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škodovkáři nevíte kde sehnat nové zadní vnitřní těsnění dveří s šedivým lemem??Protejká mi skrze něj voda a veškerý mazaní a silikonování je už k ničemu, je vymačkaný, dveře jsem zkoušel víc dopasovat ale nepomohlo to, nevíte o nějaký e-shopu kde by se dalo za rozumnou cenu sehnat?Případně když šedý nebude holt nepohrdnu ani černým.

Jinak jsem zkoušel to těsnění i jinak nasadit, ale právě ten lem šedej už nejde tvarovat a pak to odstává a neohne se tak jak má aby to do vnitř nečumělo

zkus JendaT4 nebo Radekvv tady na foru, nebo bazar je plno možností :palec2:

pokud chceš "tvarovat" použij horký fén a ono si to sedne a vytvaruje, ale počkal bych až bude tepleji, půjde to líp, mám to vyzkoušené.

Editováno: , autor: pepinoTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tommys:musel jsem jí postříkat silikonovým olejem,ale myslím že 3mm v prům. bude málo,chtělo by to právě tu 8 nebo aspon 6 aby pěkně obepnula vnitřní průměr,ta 3 se tam jaksi ztratí a bude někde víc na vnitřní straně,někde na venkovní,ale zkus uvidíš.jinak ještě pohledej vrakoviště,konkretně ty Pražáci z maxi-l posílají i poštou a nejsou šejdíři.mám zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...