Přejít na obsah

chveni auta na volnobeh, 1.6 FSI


ciky225

Doporučené příspěvky

Aho, jeste vcera jsem dojel v pohode domu, rano jsem nastartoval a auto se na volnobeh vyrazne chvelo, po chvili me zacala blikat kontrolka emisi. pls poradte cim to muze byt? auto je koupene pred dvema roky z bazaru, udajne ma najeto 100.000Km

Kontrolka emisi mi svitila uz pred 3 tydny ale auto jinak jelo v pohode, zajel sem s tim na diagnostiku a v servisu pak menili tepelne cidlo u motoru.

dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Aho, jeste vcera jsem dojel v pohode domu, rano jsem nastartoval a auto se na volnobeh vyrazne chvelo, po chvili me zacala blikat kontrolka emisi. pls poradte cim to muze byt? auto je koupene pred dvema roky z bazaru, udajne ma najeto 100.000Km

Kontrolka emisi mi svitila uz pred 3 tydny ale auto jinak jelo v pohode, zajel sem s tim na diagnostiku a v servisu pak menili tepelne cidlo u motoru.

dik za info

Tak, tak - mě se to stalo - spálený zap. modul 1. válce (1200,- kč). Výměna OK - Díky Garny .

post-1716-1237236040_thumb.jpg

Editováno: , autor: xkali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Ahoj,

oživím to. Mám podobný, stejný problém:

Přiznaky - auto se chvěje, diagnostika nehlásí žádné chyby.

Meřené hodnoty - otáčky 680, pád na 640, vzestup na 720, pád na 680. Při pádu na 640 a vzestupu na 720 chvění

                              - lambda sonda hodonty 0,94 až 1,06

                              - občas zaznamenáný misfire na 2-3 válci (do 5 výskytů)

 

Nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LiveBomb napsal:

Ahoj,

oživím to. Mám podobný, stejný problém:

Přiznaky - auto se chvěje, diagnostika nehlásí žádné chyby.

Meřené hodnoty - otáčky 680, pád na 640, vzestup na 720, pád na 680. Při pádu na 640 a vzestupu na 720 chvění

                              - lambda sonda hodonty 0,94 až 1,06

                              - občas zaznamenáný misfire na 2-3 válci (do 5 výskytů)

 

Nápad?

Ahoj, mne to robi presne to iste...

uz som z toho kvalitne vytoceny, diagnostika nevypisuje ziadnu chybu, a servisy si nevedia rady.

ak na nieco prides, prosim daj vediet...

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...