Přejít na obsah

Pruchod na lyze v zadnich sedackach?


CIJOML

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak sem hledal celkem neuspesne neco o zadnich sedackach na O1 - konkretne resim pruchodku na vak na lyze na O1. Mam tam loketku a za ni je umela hmota. Sem blbej a jde to nejak odsunout nebo mam smolika? A co je potreba, aby tam ta dira byla? Teda jestli je to vubec mozne... Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle jsem taky nedávno řešil.... lyže delší o deset čísel, než je kufr do kříže a člověk musí sklopit zadní sedadlo.

Nechápu proč tam není díra a pytlík jako třeba v pasatu, konstrukčně sedadla skoro stejná......... holt naše oktávka je pasat social edition :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Řeším stejný problém. Nevíte, nešel by vyměnit opěrák z OII (ta tam ten průchod myslím má)?

Bolek: Je to velký problém to vyříznout a pak nějak zbaslit?? Foto by nebylo??

Zítra ti to nafotím. Není to nic složitého. Já jsem problém s přepravou lyží řešil ze dne na den,proto nic moc krása,ale účel plní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...