Přejít na obsah

Dveřní lišty


ace ventura

Doporučené příspěvky

Ahoj,

jestli myslíš chrom lišty (třeba elegance), tak je lepená. Myslím, že to lepí tím samým co třeba označení motorizace (je to nějaká lepící černá guma). Taky mám jednu lehce odchlíplou a přemýšlím, jak to přidělat, aniž bych šel pro novou lištu (kor když tato je tam asi 2 měsíce, pač si to nechal dělat předchozí majiel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

chlapaci, nerad zakládám nové téme, když to můžu dát do podobného, takže....

nedávno mi ukradli lištu s chromem ze zadního narazníku ze Superba, černou lištu jsem už koupil, ale je to lišta pro park čidla a ty čidla se musí k dané liště přilepit aby držely, jinak by vypadly. Dělal s tím už někdo? V servisu mi řekli, že se musí sundat celý nárázník. Já nevěřil, chtěl to vyzkoušet a asi fakt. Je to tak natěsno, že člověk nedokaže držet čidla při liště a ještě zacvaknout lištu. No děs...

takže yherní otázka:-) kdo to už dělal, popřípadě jak složité je sundat zadní nárazník? Zvládnu to v garáži, nebo to raději hodit do servisu? Dik kluci;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...