Přejít na obsah

svolavaci akce skoda - prehrani softwaru panelu pristroju


davidek.c

Doporučené příspěvky

me by zajimala ta svolavacka na ty zadni okna, me tam to jedno zadni okno zacalo zlobit v lete, a jestli to skodovka plati ze sveho tak proc ji cpat penize.

Na okna ti udelaji zadara a nemusi byt ani svolavaci akce..........me to tak delali pred foliema a potom jsem si to uz udelal sam... http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=58329

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomnel jsem si,ze kdyz mi aktualizovali panel pristroju pred rokem,tak vzdy po nastartovani mne tam zustaj udaj o servise....kolik dnu a kolik km do dalsiho servisu i kdyz byl servis treba az za 10tisic km...tak uvidime co bude zitra

Editováno: , autor: davidek.c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akce hotova....jednalo o akci aktualizace panelu pristroju......problemy jsem z nicim nemel a zmenu taky nijak nevnimam po aktualizaci...bylo to zcela zdarma a asi to trvalo hodinu...nalepky v kufru nive nejsou...aspon mi aktivovali druhou zadni mlhovku...asi zbytecna akce,ale aspon se ceni snaha z jejich strany....duvod akce...pry jim to hlasi pocitac,tak se to musi udelat.....kdyz budu chtit dokodovat dalsi nejake funkce,tak staci zavolat.....dostal jednu flasu vina,tak kodovani bude zdarma....ten technik co me ma na starosti je dobry a umi dost veci......co se tyce elektriky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tomu se říká servisní akce.

Když dojedeš s autem do servisu, klidně na cokoliv jiného, jakmile hodí VIN do PC, vyhodí jim to akce, které by se měly udělat na autě.

Takhle mi vloni přehrávali soft v řídící jednotce motoru, zdarma. Jen prudili, že si musí objednat CD když jsem jim vysvětlil, že soft z jiného motoru tam rozhodně nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
91A1 je kod svolávačky, na přehrání nového SW do Sreamu...svévolně vybíjel baterii.

Týká se OII roku výroby 2004 a 2005.

T.

Mam taky OII z r. 2005, ale problem je ze jsem II. majitel a tak nevim jestli mam prehrany SW toho radia. Nastal mi ted problem ze zhruba po 2 mesicich pouzivani jsem nenastartoval a kdyz jsem baterii nabil tak do tydne byla vybita. Napadlo mne jestli to nezacal delat ten Stream, da se nekde na aute zjistit jestli predchozi majitel udelal tu aktualizaci SW? Videl jsem fotky v kufru u rezervy, lepi se to jeste nekde jinde? Popripade, dodatecne v servise mi to udelaji? Je to placena sluzba, nebo to ve skodovce udelaji gratis kdyz je to znama jejich chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky OII z r. 2005, ale problem je ze jsem II. majitel a tak nevim jestli mam prehrany SW toho radia. Nastal mi ted problem ze zhruba po 2 mesicich pouzivani jsem nenastartoval a kdyz jsem baterii nabil tak do tydne byla vybita. Napadlo mne jestli to nezacal delat ten Stream, da se nekde na aute zjistit jestli predchozi majitel udelal tu aktualizaci SW? Videl jsem fotky v kufru u rezervy, lepi se to jeste nekde jinde? Popripade, dodatecne v servise mi to udelaji? Je to placena sluzba, nebo to ve skodovce udelaji gratis kdyz je to znama jejich chyba?

Zdravim...když zajedeš do Škodovky, tak tam Ti podle VINKA řeknou jestli byl SW rádia přehrán nebo ne. Když ne, tak Ti ho zadarmo přehrají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo stiskni na Streamu vpravo od kolecka volume ty dve tlacita vedle sebe |<<| |>>| naraz a chvilku je drz nez vyskoci na displeji verze firmware. Bohuzel ti tedka ale nejsem schopnej rict jaka je ta spravna verze a do garaze se dneska nedostanu abych na to mrknul. Ale treba nekdo jiny z fora to bude znat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...