Přejít na obsah

Vycteni stavu kilometru


Kais

Doporučené příspěvky

Da sa to zistit (VAG COM) u niektorych riadiacich jednotkách, ktoré majú nezávislé počítadlo kilometrov. Sú to jednotky TDI,alebo autá s bohatou výbavou, alebo silným motorom. Ale ked si dá niekto s tým robotu tak dá sa to prepísať aj v riadiacej jednotke. Dá sa to zistiť i podľa opotrebovania interiéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to zistit (VAG COM) u niektorych riadiacich jednotkách, ktoré majú nezávislé počítadlo kilometrov. Sú to jednotky TDI,alebo autá s bohatou výbavou, alebo silným motorom. Ale ked si dá niekto s tým robotu tak dá sa to prepísať aj v riadiacej jednotke. Dá sa to zistiť i podľa opotrebovania interiéru.

takže podle tebe třeba 1,8T RS je silný a půjde zjistit KM z motorovky ???

nebo výbava AMBIENTE 66kW TDi nepůjde protože nemá výbavu ???

když něco nemáš ověřené tak o tom nepiš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš ako sa tvari majitel auta ked mu daš dole tesniacu gumu dvery a chceš sa presvečit či neni menena strecha? :aggressive:

Nech sa tvari ako chce, pokial mu nic neposkodis, nema co reptat, proste teraz su ku...a casy a pokial chces mat istotu kludne tu gumu dole daj,..

Ja som sa majitela pri kupe spytal, nebolo mu vsetko jedno ale neprotestoval, pozrel som co som potreboval a nakoniec sme si "placli", a ked som mu daval prachy vysvetlili sme si, ze je to predsa len celkom dost velka kupa (nie ako topanky alebo tricko) a pokial nema predavajuci co skryvat tak je to normalne, suhlasil so mnou,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...