Přejít na obsah

Poradíte prosím?


Draajea

Doporučené příspěvky

Zdravím, určitě se budou moderátoři zlobit za tohle téma, jenže já jsem vůbec nemohl hledat, protože nevím, jak se nazývá to co hledám...

Jednou jsem byl u Fidelka a on mi měnil osvětlení interieru, pak ještě před odjezdem, mi nabídl, že mi zkontroluje auto...vzal notebook, napojil na něj nějaký kábl, který zapojil do takové "skříňky" vlevo od volantu a takhle se mi "mrknul" na auto...zároveň mi nastavil to, že se mi auto automaticky zamkne po překročení asi 30 km/h...já bych to potřeboval vypnout, protože děda se toho leká=) a navíc notebook mám, tak hádám, že mi chybí jen nějaký program a kabel, což si myslým, že by nemuselo být drahé a užitečné to určitě je...

Poradíte mi prosím, kde "TO" sehnat? A asi mne taky poučíte o tom, jak se "TO" jmenuje...=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto ma tiez zaujima...

ale ja by som si to rad zapol, kde vo vagu najdem to nastavenie? (pripadne dajte foto obrazovky)

a este jedna vec ohladne centralu - neda sa nahodou nastavit aj to, aby sa auto samo zamklo po nejakom case - ked zabudnem nahodou? (alarm to sice asi nezapne, ale aspon nieco)

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by byla dobrá funkce ze? - hlavně, když necháš klíče v autě. Nám to dělá stará služební felicie a už jsme se ji všichni naučili vyháčkovat a nikdo s ní nechce jezdit :D . Takže tuto funkci bych z vlastní zkušenosti nedoporučoval. Ty si na to třeba dáš pozor, ale co tvoje (žena/přítelkyně/přítel) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry Cosby, to jsem nepochopil... Kabel ať si každý koupí kde chce, nebo vyrobí sám, to je snad jasný. Soft, to je jiná věc, ale pokud to nepoužíváš pro komerční účely, tak je to tvoje věc a policie tě nebude vůbec řešit, protože není proč. Ty snad máš legální Windows, nebo Office?

(já tedy ano - bo to mám firemní :rolleyes: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este sa mi nestalo ze by som zabudol kluce v aute - ani sa mi nezda pravdepodobne, ze by sa to stavalo casto... predsa ked ich vytiahnem zo zapalovania nemam dovod ich niekam polozit a dam ich rovno do vrecka alebo drzim este v ruke pocas vystupovania. Nevyhoda centralu je, ze si obcas nepamatam ci som zamkol a 2x sa mi stalo ze naozaj nie - nastastie to bolo ked som parkoval doma vo dvore. Jediny pripad je ked na aute nieco opravujem atd. - ale vtedy je vacsinou otvorene, a keby nieco - mam doma predsa 2hu sadu klucov ;)

Ved vlastne je to jedno - nech si kazdy nastavi auto ako mu vyhovuje... ja by som tuto fukciu uvital. Zatial ale neviem ci existuje a pripadne ako zapnut.

Spat k povodnej teme - tak kde vo vagu zapnem ten zamok po rozjazde vozidla?

Hm, inak som tiez nepochopil co je koho do toho aky kabel a soft pouzivam na svoje vlastne auto lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este sa mi nestalo ze by som zabudol kluce v aute - ani sa mi nezda pravdepodobne, ze by sa to stavalo casto... predsa ked ich vytiahnem zo zapalovania nemam dovod ich niekam polozit a dam ich rovno do vrecka alebo drzim este v ruke pocas vystupovania. Nevyhoda centralu je, ze si obcas nepamatam ci som zamkol a 2x sa mi stalo ze naozaj nie - nastastie to bolo ked som parkoval doma vo dvore. Jediny pripad je ked na aute nieco opravujem atd. - ale vtedy je vacsinou otvorene, a keby nieco - mam doma predsa 2hu sadu klucov ;)

Ved vlastne je to jedno - nech si kazdy nastavi auto ako mu vyhovuje... ja by som tuto fukciu uvital. Zatial ale neviem ci existuje a pripadne ako zapnut.

Spat k povodnej teme - tak kde vo vagu zapnem ten zamok po rozjazde vozidla?

Hm, inak som tiez nepochopil co je koho do toho aky kabel a soft pouzivam na svoje vlastne auto lol

Komfortní systém 46 / Přizpůsobení /kanál 03 změnit hodnotu 0 na 1 = zamykání / kanál 04 změnit hodnotu 0 na 1 odemyká při vytažení klíče ze spínací skříňky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...