Přejít na obsah

Koroze karoserie


Jan155

Doporučené příspěvky

Zdravim...tak dneska jsem si přivezl auto z opravny a jsem maximálně spokojenej... Perfektně stříknutý, vyměnili mi těsnění ( nádherně měké)....

Tak už snad bude s autem na nějakej čas klid :)

Zdravím já už to tam budu taky příští tyden dávatna opravu . A jen se chci zeptat gumové těsnění ti taky měnily na záruku nebo to sis musel platit ??? Mě před třema měsícema co jsem to začal řešit bylo řečeno že vyměna bude na záruku a ted se mi zdá že se z toho chtějí nějak vykroutit a tvrdí že na těsnění se zaruka nevztahuje a že si ho budu muset platit. Že prý nevědí určitě jestli těsnění projde taky na záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím já už to tam budu taky příští tyden dávatna opravu . A jen se chci zeptat gumové těsnění ti taky měnily na záruku nebo to sis musel platit ??? Mě před třema měsícema co jsem to začal řešit bylo řečeno že vyměna bude na záruku a ted se mi zdá že se z toho chtějí nějak vykroutit a tvrdí že na těsnění se zaruka nevztahuje a že si ho budu muset platit. Že prý nevědí určitě jestli těsnění projde taky na záruku.

Zdravim...uznali mi uplně všechno na záruku, takže i nové těsnění.

To těsnění by Ti měli uznat, protože kdyby tam nechali staré těsnění, tak se vydření laku bude zase opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec stale cekam az pojede technik do Boleslavi kde se pry pri te prilezitosti zepta ....

Stavil jsem se ale i u Fromla v Olmicu, tam rekli ze uz to tam meli :)) a pry to resili na 3letou zaruku na vady laku - coz uz je po, a pry mam prijet na posouzeni toho rezu jestli to projde na desetiletou na rez, garancni technik byl zrovna na dovci. Tak se tam chystam, pokud v brne slatine nic ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to zbytečně natahují. Stačí to ofotit a poslat do Škodovky (jen musí vědět kam přesně). Servisní knížka musí být 100% a neměl by být s reklamací problém.

Přesně tak, takle to bylo u mě...Prostě jsme to nafotili s technikem, ten to poslal do Boleslavi a Boleslav potom dala souhlas k opravě.

Oni se autosalony hodně vykrucujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě volali ze ŠkodaServisu a prý uznali kapotu na výměnu.

Ještě prý máme lépe nafotit zadní dveře (ale říkal jen kvůli dokumentaci jinak také uznáno).

Ta kapota se mi hodí, mám na ní 2 velké boule (od předchozího majitele) a je potlouklá od kamínků.

Jinak to mám za 20%, protože byla 2x propadlá serviska.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Bohemka byla na oba víme co.

Louda není špatný, ale v INPRU se opravdu snaží tvůj problém vyřešit a za rozumný peníz.

A pokud k nim budeš jezdit tak ti dají 5% slevu na díly - což proti cenám u Loudy dělá posun i 10%.

Ale v Kolíně je plno prodejců ND kde ti identický díl se štítkem Škoda Auto prodají o třetinu levněji, třeba autodíly vedle Kaltu - kupoval jsem tam origo destičky:

Pro srovnání Louda 2400Kč INPRO 2100Kč a výše zmíněné autodíly 1400Kč - vše identicke v origo obalu.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za good tip :palec2:

To je ta mototechna u Tatry (za nadjezdem doprava???)

Tam jsem kupoval na minulé auto halogenku. Na pumpě stála 4x tolik!

JJ,

směr Sendražice a za nadjezdem kolem KALTU doprava a za žel. přejezdem po pravé straně a samozřejmě hlavně tam prodávají osvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přidávám s také s odřenými prahy od gum dveří - barva seda grafit MR 2005. Mužete mi někdo porad servis ve kterém jsou uznávání reklamací nejjednodušší a dobrá kvalita opravy.??? Dal bych se chtěl zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s popraskaným lakem na střeše, mám totiž prasklyny v laku podel cele střechy na obou stranách tam jak normálně bývají na autech plastové listy. Bojím se že tam bude zatekat voda a pres zimu to lak rozstrhá a zacne kvest.

Diky

Editováno: , autor: Krejdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přidávám s také s odřenými prahy od gum dveří - barva seda grafit MR 2005. Mužete mi někdo porad servis ve kterém jsou uznávání reklamací nejjednodušší a dobrá kvalita opravy.??? Dal bych se chtěl zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s popraskaným lakem na střeše, mám totiž prasklyny v laku podel cele střechy na obou stranách tam jak normálně bývají na autech plastové listy. Bojím se že tam bude zatekat voda a pres zimu to lak rozstrhá a zacne kvest.

Diky

Zdravim...pokud Ti v servise řeknou, že to reklamovat nejde, tak jeď hned do dalšího a hlavně se nenech odfláknout.

Jinak na vadu laku by měla být záruka 4 roky, tak ty praskliny laku určitě taky reklamuj a co nejdřív.

Já měl půjčenou audi A4 r.v.2006 a to ste neviděli jak ten lak byl odloupnutý, na střeše bylo snad 10 míst, kde se lak odlupova, potom na kapotě také a nejvíc se odlupoval na zadním víku kufru, tak byl felk snad 10x10cm ... To sem ještě neviděl u takovýho novějšího auta a hlavně u značky AUDI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...pokud Ti v servise řeknou, že to reklamovat nejde, tak jeď hned do dalšího a hlavně se nenech odfláknout.

Jinak na vadu laku by měla být záruka 4 roky, tak ty praskliny laku určitě taky reklamuj a co nejdřív.

Já měl půjčenou audi A4 r.v.2006 a to ste neviděli jak ten lak byl odloupnutý, na střeše bylo snad 10 míst, kde se lak odlupova, potom na kapotě také a nejvíc se odlupoval na zadním víku kufru, tak byl felk snad 10x10cm ... To sem ještě neviděl u takovýho novějšího auta a hlavně u značky AUDI...

Hm tak to už nestihnu, 4 roky už sou pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...