Přejít na obsah

zadní světla Superb


cristiano

Doporučené příspěvky

Ahoj,chci se zeptat,mám Superba r.v 03 klasické světla..a mám zájem o zadní světla ze Supa r.v 07,takovce ty podobne jako na new octavce..máte s tím někdo nějaké zkušenosti,pasujou ty světla?díky za info

z oktavky nie, ale zo supa I facelift (myslim od modelu 06, alebo 07 vyssie )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

lol Já se teda přidávám k zastáncům old světel, připadaj mě na Supu "přísnější" , ty nový mě připomínaj světla, co jsem měl kdysi na feldě.

Maj teda plus, že jako novasy se víc lesknou, ale já pokud mě někdo nerozkope ty starý, nechám si je...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol Já se teda přidávám k zastáncům old světel, připadaj ma na Supu "přísnější" , ty nový mě připomínaj světla, co jsem měl kdysi na feldě.

Maj teda plus, že jako novasy se víc lesknou, ale já pokud mě někdo nerozkope ty starý, nechám si je...

A až ti je někdo rozkope, tak se ozvi a prodam ti ty moje old co se mi válí v garáži :)

To Laras: Martine nevahej a kup - cena luxusni. Stnd. se daji sehnat za 2700 par bez objimek (pasuji ze starych svetel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Taky mám old a myslím že jsou tak nějak na pohled z dálky s ničím nezaměnitelný, ale nový jsou taky good :)

Já jsem také přemýšlel nad novými, ale ty starší k tomu autu padnou dobře, nejsou tak agresivní a hlavně, možná bych to řešil, kdyby to nová svítila do písmene U, tak jako u oktávky, ale takhle se nic nemění...krom designu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ja mam k těm novým světlum dotaz a to jestli vam to taky nejde skoro vidět ve dne že sviti až ve tmě ?

Ja sem ted čerstvě koupil superba a nelibi se mi že to neni vidět že to sviti ve dne až když by ste se podivali zespod jakoby nebo uplně ve tmě tak mě napada jesi tam nejsou nějake SHIT repliky dane :/

A mlhovka je posileni spodniho praveho světla? Nejsou obě dvě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam k těm novým světlum dotaz a to jestli vam to taky nejde skoro vidět ve dne že sviti až ve tmě ?

Ja sem ted čerstvě koupil superba a nelibi se mi že to neni vidět že to sviti ve dne až když by ste se podivali zespod jakoby nebo uplně ve tmě tak mě napada jesi tam nejsou nějake SHIT repliky dane :/

A mlhovka je posileni spodniho praveho světla? Nejsou obě dvě ?

Já mám originální zadní světla a taky to ve dne není moc vidět.

A zadní mlhovka je řešená dvouvláknovou žárovkou (Mlhovka+obrysovka), čili obě světla jsou v jednom. A pokud ti svítí jen jedna mlhovka na straně řidiče tak máš asi tu základní verzi Supíka a nebo ti prdla žárovka, protože mě svítí obě zadní mlhovky.

Editováno: , autor: Frenkee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...