Přejít na obsah

moje nová kolečka


bj.prestig

Doporučené příspěvky

kola sou krásný ale nesedí mi to černý cosi na tý oktě..... mi neřikej že to je bláto, si to vzal černym sprejem ne ?

hele nebojte se ten znak seatu uz je davno pryc, a ta cerna octa je cerna od bahna a od sracek na silnici. asi tak 3 mesice jsem ju neumyval ale ted aktual uz je cista jak lilium.to sem rad ze se libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola sou krásný ale nesedí mi to černý cosi na tý oktě..... mi neřikej že to je bláto, si to vzal černym sprejem ne ?

nn neblazni to je HDR fotka a ze špíny to udělalo tohle :) ... bylo to vcera na rychlo foceny .. predelavame tam vice veci tak až bude celá hotová tak se pochlubim - s pěkně umytou octuli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té cerné se mi líbí víc ;) ... původně jsem chtěl taky tyhle kvůli těm roztečím, který jdou i na dvojkovy octy ... ale pak jsem je viděl tady u nás na dvou autech jezdit tak jsem chtěl něco co nikdo nemá :plol

No jelikoz amateri tady u nas ve spindlu se velkych kol boji a vsichni na oktavce vozi 16SPIDER maximalne 17ctky tak sem rikal ze kdyz si koupim tyhle alaA8 v 18ctce tak je tady nikdo urco mit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolum fandim moc, jak se rika kola delaji auto, ale kdyz nemas garaz a stojis venku pred panelakem, a nekdo ti to do rana hezky postaví na spalky , tak nejak nemas odvahu na takove investice! Nastesti teda neocesali me, ale sousedoveho superba. ale kola jsou to teda fakt super!!! jen zavist!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme na tom stejně .. výkonově, akorat ja tam mam 225/40/18

No ja bych to zybtecne nemaximalizoval ono tech 215 uplne staci. Zalezi akorat pak na profilu aby guma nepalvalna vysce. Protoze zimni 195/65/15 je des bes na tom se neda skoro jezdit , a tady tohle bude sedet jak pristreleny. A to mas taky TDííí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych to zybtecne nemaximalizoval ono tech 215 uplne staci. Zalezi akorat pak na profilu aby guma nepalvalna vysce. Protoze zimni 195/65/15 je des bes na tom se neda skoro jezdit , a tady tohle bude sedet jak pristreleny. A to mas taky TDííí???

No já to nakupoval dle doporučení konfigurátoru na elektrony.cz, ale je fakt že mi lehounce vylejzají ven ... sice dle fotek zas tolik nevypada ale vystupují přes lemi nepatrně.

post-23788-1237314277_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to nakupoval dle doporučení konfigurátoru na elektrony.cz, ale je fakt že mi lehounce vylejzají ven ... sice dle fotek zas tolik nevypada ale vystupují přes lemi nepatrně.

A jak to vypada zepredu?? me to taky trosku leze?? JAky mas ET?? JA mam ET35 a sirka disku je 8palcu.

post-20225-1237319343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam 8x18 ET35 zepředu nemam foto ale tak nějak jako ty ... plánuji ještě dodat sportovní pružiny .. chtěl jsem podvozek, ale bylo mi to rozmluveno kvůli tvrdosti.

No ja uvidim jak se to bude chovat se standart pruzinama a pak bych kdyztak dal sport. A jaky a jakou znacku budes davat?? Ja mam teda Naftu nevim co ty??Ale je pravda ze sport podvozek uz by byl asi maso protoze uz jen s tema 18 to bude tvrdsi.Na kolik te vysli kola a na kolik gumy? Tam mas Nankang ultra sport2??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky naftu čiplou 140-150k ale je to hrozny měký to auto .. nedá se s tím pořádně kličkovat :D :D :D .

Značku taky ještě nevim, ted planuju ještě RS naraznik, masku, mračítka, vše do barvy, dat pryč zadní znak a .... - to mi přišlo hlavnější a pak hned budu řešit pružiny :D. Jinak kola vyšly necelou 4, na předku mam Dunlop SP9000 Sport a na zadku něco levnějšího od kámoše měl to na toledu lonskou sezonu tak my to dal na zadek za dobry money.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...