Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Jj,to jsou ty stříbrný Passaty s tou reklamou po celym autě.....A víš že ani nevim za kolik jezděj ty kluci s těma Transportérama....ale oni by to měli mít nějak tak že např.do centra to účtuje 550kč...a když naloží dvě rodiny,tak se o těch 550kč podělej...což neni tak špatný,ale nevim to jistě jestli to tak je..tam jsem se po tom nikdy nepídil.

Tam ted vůbec nejezděj draho....dřív ano,když tam byli jen ty Passaty,ty se s tim tehdy nesrali..to centrum bylo min.850kč apod.ale co si tam ted navzájem konkurujou z AAA,tak maj naopak ceny že bych to upřímně nejel ani z Fábii....naposledy co jsem tam koukal,tak tam bylo na tom ceníku u těch Passatů..Letiště-Černý most,PH9=660kč....což je opravdu dost pod cenou...protože taková běžná ofiko cena by na ten Černák(po okruhu) byla tak min.950kč a to opravdu min.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to keby sa ešte podelili, tak to je dosť slušná cena na Prahu - aj tá prvá, ale pravdu povediac neviem ako idú v Prahe taxíky, ale predpokladal som, že nejako takto... a trepať sa s batožinou atd. veď to poznáme, že je to otrava, plné metro, dokiaľ by si prišiel ešte busom od termiálov...tak za takúto cenu by sa ti to už dosť oplatilo, ale tak potom neviem ž čoho žijú tí vodiči, keď jazdia takto pod cenu, to mi hlava neberie... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni si myslej že díky té nižší ceně budou mít víc práce a to že jim to vykompenzuje,ale to je velkej omyl...

Jinak ofiko cena taxiků nastavená magistrátem je 40kč/nástup,28kč/km,6kč/min.čekání.......Za toto na tom letišti jezděj AAA....Ty Passaty nemaj taxametry protože to jsou smluvní dopravci,tak ty maj Prahu udělanou do určitých zón a na každou tu zónu maj udělanou pevnou cenu,takže ty Passaty jsou určitě levnější než ty AAA....

Jinak ty AAA když si předobjednáš,tak je to o kapku levnější.....to máš 30kč/nástup,26,90kč/km,4kč/min.čekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co se jízd.komfortu týče...tak ten bych čekal za ty prachy na daleko vyšší úrovni.....je to hrozná koza....a to mám jen exteriér.+interiér.S-line paket bez snížen.sport.podvozku.....a i tak je to hrozný....to když vlítneš někde na kočíčí hlavy apod.tak to je drncák jako prase.....Pak nevim co znamená paket odkládac.prostoru,protože odkládačky to skoro žádný nemá....Navigace to je taky kapitola sama o sobě..to asi páni v Německu počítali že s tim budou jezdit jen lidi v Německu..u nás v ČR pokud nejezdíte jen po dálnicích je to nepoužitelná věc....V zatáčkách a prostě klikat.cestách je to auto strašně neomalený..tam kde jsem z OII,SII jezdil pod plynem,tak u A6 jsem na brzdě...za to ale může podel.uložení motoru kterej je vlastně před nápravou,tudíš je váha někde jinde..

je pravda, že A6 je tvrdá dost, ale třeba jak popisuješ ty zatáčky, tak tatík má S-line i se sport podvozkem a s tim jsou zatáčky docela parádní. paket úložných prostor je fakt uplně k ničemu, celkově tahle generace oproti tý starší je tak akorát aby člověk s sebou měl kreditku a kondomy. to se tam vejde.

jinak ted jsem odvez svojí OII na celodenní proceduru ručního mytí a to jak zvenku, tak zevnitř, tak jsem zvědavej, jak mi ji holku vyvoní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde možná jen o zvyk....přeci jenom je to úplně jiný auto než OII a i než SII..tak až si zvyknu,tak taky asi budu mluvit jinak...zatim jsem s tim najel něco přes 2000km.......Neřikám že to je špatný auto,to vůbec ne,je to velmi kvalitně zpracovaný auto..prostě je tam na každym kousíčku vidět ta Německá preciznost....ale dost věcí tě na tak drahý auto prostě překvapí..teda aspoň mě jo......Ty zatáčky jakbysmet.....u té A6 je jinak rozložená vaha na tom předku proti předchozímu SII se kterym jsem ted 3/4 roku jezdil,tak ted když jedu ostřeji z A6 třeba po klasický né moc klikatý silnici,tak je to v pohodě,ale když jsem s tim jel svižnejc např.po starý Benešovský,tak když přišla serie zatáček+né moc kvalitní silnice,tak mi to auto nepřišlo moc stabilní a to i přes to že má 19"kola....

Tak za 30.min.začíná VC Malajsie :palec2: ....už se nemůžu dočkat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedopadne to nijak, dyt vidis, ze se jenom vysmiva, je to castecne i moje blbost, myslel jsem ze kdyz je z fora a ma aktivitu v radu stovek prispevku, ze se mu da verit, ale chybama se clovek uci, jeste se nestydi podat ti ruku xindl jeden, nejradsi bych mu dal pesti, ale tim si nic nepomuzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: tak ona stará Benešovská když jsem jí loni jednou jel kvůli zácpě na D1 je dost rozbitá, to je fakt. 19ky udělaj taky dost, naše je jenom na 18kách a je fakt, že na takový auto jsou malý.

jinak já dneska prvně vyrážim protáhnout kolo, je nádherný počasí, toho se musí využít.

TomV, Romario: chlapi, můžu se zeptat o koho jde? to jen aby byl člověk informovanej a třeba se taky nějak nenapálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to čtu. mno, všechno co kupuju si pořádně prohlídnu, průraz v pneu je dobře rozpoznatelnej, to samý chybějící ventilek... reklamace na tohle dle mě neexistuje, to je to samý s prasklou žárovkou. holt jseš Tome zas trošku poučenej pro příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...