Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Nejhorší je, že dneska neseženeš seriózní firmu, která by dělala práci pořádně...šikovný lidi prostě nejsou, páč kdo je aspoň trošku schopnej a rozumí oboru, tak má firmičku a všechno řídí z kanclu a na prácu se vezme jakejkoliv lojza, kterej o tom nemá vůbec páru a jediný co rozhoduje při náboru zaměstnanců je co nejnižší plat...a podle toho to vypadá, stačí se podívat na ty nový baráky, co se teď staví...během pár let se začnou objevovat problémy a ukazuje se, co všechno zfušovali a že toho nebývá vůbec málo...jediná možnost je stát každýmu zedošovi za prdelí a hlídat ho, jestli to neojebává a to si to můžeš pomalu dělat rovnou sám :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta firma co mi stavěla barák, je to tak pět let zpátky, už dnes neexistuje což je škoda, protože byli opravdu dobří.

Majitel prodal dobře rozjetou firmu nějakému čulibrkovi a ten jí položil.

Jinak co jsem poslední dobou viděl stavby tak opravdu hrůza :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kotel s 60l zásobníkem a taky to trvá než začne téct teplá, a třeba dole v koupelně to trvá cca minutu (kotel je nahoře v koupelně).

tohle řeší cirkulace, ale na to chce myslet už při projektování a natáhnout do těhle míst o trubku navíc. u sebe v bytě to tak mám do koupelny a do kuchyně a teplá voda teče během 2-3vteřin. jinak taky kotel s 60l zásobníkem a naprostá spokojenost.

jinak s těma kvalitníma řemeslníkama- dobrých je dost, jen je chce najít. dneska si dobrej řemeslník vydělá víc, než kdyby měl sedět v kanclu a zaměstnávat hovada. spousta problémů u dnešních novostaveb je daný tím, že každej to chce honem honem za co nejmíň peněz. kde jsou ty časy, kdy se hrubá stavba nechávala vymrznout přes zimu

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome : jseš tady? Zase se do toho sere ten Willis a už na něj začínam bejt pěkně alergickej!

Jsem a uz jsem nejak rezignoval, na tom grazlikoj si stejne nic nevezmu, na policii pujdu, jedine ceho tim docilim je, ze mu trosku zneprijemnim zivot, ale jemu to asi za to stoji, jinak shanim novou pneu no

jo a jinak se vybralo a je nadherne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle řeší cirkulace, ale na to chce myslet už při projektování a natáhnout do těhle míst o trubku navíc. u sebe v bytě to tak mám do koupelny a do kuchyně a teplá voda teče během 2-3vteřin. jinak taky kotel s 60l zásobníkem a naprostá spokojenost.

jinak s těma kvalitníma řemeslníkama- dobrých je dost, jen je chce najít. dneska si dobrej řemeslník vydělá víc, než kdyby měl sedět v kanclu a zaměstnávat hovada. spousta problémů u dnešních novostaveb je daný tím, že každej to chce honem honem za co nejmíň peněz. kde jsou ty časy, kdy se hrubá stavba nechávala vymrznout přes zimu

Psal jsem to o několik příspěvku výše, možná jsem to jen jinak pojmenoval.

Každopádně mi to nepřijde jako zrovna nejekonomičtější řešení, neb se ta voda musím pořád ohřívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikito: antiradar Valentine One mám stabilně v autě a rušičky mám pouze vepředu.Zadní jsem raději zdemontoval.Dnes jsem jel z Hradce do Mohelnice a zpět a ty hajzlové stáli jak je tunel u Moravské Třebové - měli tam laserovou pušku namířenou zezadu :aggressive:

Tebe vybrali Romane??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...