Přejít na obsah

Kde koupit D2S ?


Petik

Doporučené příspěvky

Precti si moje tema, taky jsou koupil origo v overenym eshopu. Nebyli. Krabicky jsou zkopirovany, vybojky jsou potisteny ale daji se tam najit rozdily. A hlavne ty vybojky svitej moc do modra a kolikrat po chvili prestanou svitit.

 

originaly stojej cca 2000 kus, ty co jsem odkazoval s cc autodily jsou originaly akorat zabaleny v krabicce vyrobce (osram), ty jsou tedy v pohode a az na krabicku stejny jako origo (stojej cca 1000) 

 

ty za 500-800 jsou ale kopie, nektery muzou bejt povedenejsi, ale jsou to proste kopie.

Editováno: , autor: lukas.pce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si to taky myslim. Na druhou stranu mi bouchla originální výbojka, která tam měla podle předpokladu svítit ještě několik dalších let. Ale to si nevybereš, dělaj to zase jenom lidi. Aspoň, že měly nasvíceno tak málo, že není poznat rozdíl mezi novou a tou starou, která tam zůstala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre. Komentovat to dale radsi nebudu je to zbytecne kazdy ma sve argumenty za sebe to ukoncim tim ze ne vse predrauene a original musi byt nejlepsi. Osobne bych ale ani vybojku za dvestovky nekoupil. V tomto je stred jasna volba je to znacka "phillips" ale zase to neni nejaky no name. Kdybych mel ale treba kupovat ramena tak jsou meyle hd jasna volba. Zatim mi rok a pul drzi tak muzu byt rad.

Jirka ma pravdu vse delaj jen lidi a neni nikde receno ze vybojka za 200 -800 nevydrzi dele nez origo za dvojku. Je uz kaudeho vec jakou koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je ze vybojka "philips" za 500-800 je ta vybojka za 200 akorat na ni cinani napisou philips a vyrobej plagiat krabicky

 

Mluvim o vybojkach, bohuzel jiny dily se asi kopirujou taky, nerikam ze nejdou sehnat za lepsi ceny (viz origo vybojky 2000, a v baleni osram za 1000) ale je treba davat pozor..

 

Ja kupoval tyto. "v origo krabickach" a byli to bohuzel kopie http://www.amd-autodily.cz/zarovky-pojistky/vybojka-d2s-12v-35w.html

Editováno: , autor: lukas.pce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jo mas pravdu, nicmene s tim obchodem nemam vazne zadnej problem. vratili mi penize hned druhej den. Kupuju tam celkem dost veci a 95% bylo v pohode nebo se to dalo vyresit (naposledy např nějaký díl do karburátoru favorita - čína vůbec nefungovala, sehnali za stejne penize original)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, chlapi sháním výbojky na supa a našel jsem na jedné stránce tyhle: Autoschop24.cz

Zarazilo mě že tam píší D2S a v závorce D2C, to slyším prvně tak se chci zeptat jestli to bude svítit.

To že to jsou nějaký šunty je mi jasný ale za tu cenu, budu spokojenej když rok vydrží.

Editováno: , autor: TommyKing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TommyKing -  D2C jsem kupoval už před pár lety.Mezi D2C a D2S je rozdíl mezi zářezy na patice.Aby nešla výbojka D2R(se stínítkem) zaměnit s výbojkou D2S,mají jinak zářezy na patici.

Výbojka D2C má zářezy pro typ D2R i D2C.Rozdíl ve svítivosti a životnosti mezi orig.Osram, no name D2S nebo no name D2C nepozoruji žádný.

post-655-0-36582600-1401043932_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenony se zabývam cca 15 let a bohužel skutečnost je taková že 90% internetu je zaplaveno kopiemi originalních výbojek nejasného puvodu a zeme výroby,vetšinou tedy China.Pak to samosebou přináší problémy se zapalovaním výbojek,zhasínaním ba dokonce smrtí zapalovací jednotky.

Já sobně prodávam výbojky přímo z fabriky dodané výrobcem a pokud mohu doporučit kupujte je ze zdrojů ověřených a nebo takových  jako je elit,autobenex-stahlgruber tam na chinu važne nenarazíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

v neděli jsem jezdil supem a zjistil jsem, že mi svítí levý xenon do oranžovo-červena. Včera jsem šel na pumpu cca 5km a levý xenon svítil normálně. Po natankování a naštartování levý xenon nesvítil vůbec. Dnes ráno jsem opět zkoušel světla a levý xenon vůbec nesvíti. Může to být výbojkou?

Děkuji za info

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte....co sa tyka xenonov...pozrite na xenobn....on tam aj pise ake su rozdiely...

ale jednu vec neviem...aky je rozdiel medzi 85122 a 85122+....lebo ja som u nich kupoval na baworca ale svietili mi jemne do zlta..a teraz potrebujem kupit na beecko nejake d2s ale chcem biele...cize chodim a kukam aky je rozdiel vo vybojkach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...