Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

jednotka přímo za radiem?

Je za radiem. Určite je to plnohodnotá HF s přenosem všch dat. Ještě upřesněním. Jednotka normálně pracovala v plné funkčnosti se "starým" telefonem, vše bylo bezproblémové (volání, příjem, seznam s telefonem SONY). Problém nastal až při změně značky a druhu telefonu HTC Wildfire. Zkoušel jsem nasledně pro kontrolu i jiné inteligentní mobily např. Samsung, Nokia. Všechny komunikují OK. Prostě jen HTC zlobí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřebuji poradit. Mám OII 2008, GSM III - ř.j. 3C8035730B, navigaci Columbus, telefon Samsung I8000.

kodování na jednotce 0200000001 a další nuly do 24. Ať se snažím, jak se snažím, nemůžu se připojit.

Je lepší změna ř.j. nebo znáte někdo jak to obejít kodem? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřebuji poradit pohledne HF GSM III,mám O2 face s GSM III a Columbus. Doteď jsem měl telefony Nokia a vše bez problémů. Jelikož bohužel poslední typy Nokia stojí za ... plánuji si koupit Samsung I9100 Galaxy S II. Máte někdo zkušenosti s fungováním HF s tímto telefonem? Nerad bych si ho pořídil, aby pak zjistil, že třeba nefunguje přetahovaní seznamu apod. Děkuji za Vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se k tomuto dotazu. Plánuji koupi úplně stejného telefonu a nikde jsem nenašel, zda spojení a veškeré funkce, které mi fungovaly s HTC (spojení, volání, synchronizace kontaktů), budou funkční i s Samsung Galaxy S II. Díky za odpověď.

Zdravím, potřebuji poradit pohledne HF GSM III,mám O2 face s GSM III a Columbus. Doteď jsem měl telefony Nokia a vše bez problémů. Jelikož bohužel poslední typy Nokia stojí za ... plánuji si koupit Samsung I9100 Galaxy S II. Máte někdo zkušenosti s fungováním HF s tímto telefonem? Nerad bych si ho pořídil, aby pak zjistil, že třeba nefunguje přetahovaní seznamu apod. Děkuji za Vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mam jede menší dotaz, nějak sem to tu nemohl najít. Mám HTC HD2 s Androidem 2.3.5 a bohužel se mi natahly do auta kontakty 3x některé - firemní. Je tu nějaká možnost, z auta kontakty u mého telefonu vymazat a nechat je znovu natáhnout z mého HTC ? Vím jak odstranit z telefonu spárování s autem, ale naopak to neumím - nevím jak na to. Jinak mám O2 2006 tuším se škoda UHV GSM II s maxidotem.

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, koupil jsem nový mobil (Nokia N8) a mám problém se spárováním s GSM III. Neustále to po mě chce PIN a píše chyba registrace SIm-navíc RSAp zůstane po odpojení zapnutý. Předtím Nokia 86 a všechno chodilo korektně.

Dík za názory-docela mě to prudí.

Editováno: , autor: tdikarlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všem, chci se zeptat, proč, když zapnu handsfree gsmII, tak se ozývá něco jako meluzína a do to ho i piskání. Když přidám plyn, nebo jedu na vyšší otáčky, tak je to ještě horší. Připadá mi to, jako kdybych měl v autě rušičku. Dřív jsem měl gsmIII a bylo to totožné. Něco to ruší, ale nevím co. Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Koukám, že to tady dáváš víckrát.

Chtělo by to napsat v jakém autě (modelový rok) s jakou jednotkou HF atd.

V první řadě bych se podíval pod sedačku spolujezdce jestli tam vůbec nějaká jednotka je.

Některé jednotky se párují tak, že se vyhledá telefon přes maxidot.

Není na škodu se podívat do návodu k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám také problém.Do ted jsem používal tel Nokia 7310 Supernova a vše mi fungovalo jak na maxidotu,tak na columbovi.V telefonu bylo rozhraní B 2.0.Z hlediska práce potřebuji však dvě sim a tak jsem zakoupil Nokia C2-06.Tento telefon mi sice maxidot vyhledá,avšak při pokusu párování mi napíše nekompaktibilní.Poradí někdo v čem může být problém?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...