Přejít na obsah

Tuning show Dlouhá Lhota u Příbrami


Sejis

Doporučené příspěvky

V Příbramy sem byl dneska poprví a docela to šlo..

Je fakt, že ta organizace nebyla nic moc, ale stane se..

Co se týče tý cuziny , tak mě to příde spíš jak tuzina.. :feve:

Jinak show car, žádná sláva už sou tam desne okoukaný auta, ale i přes to se mi tam líbila jenda červená fábka.. (ne Olinovo)

fotky dodam až rozchodim PC

Editováno: , autor: AdamCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Příbramy sem byl dneska poprví a docela to šlo..

Je fakt, že ta organizace nebyla nic moc, ale stane se..

Co se týče tý cuziny , tak mě to příde spíš jak tuzina.. :feve:

Jinak show car, žádná sláva už sou tam desne okoukaný auta, ale i přes to se mi tam líbila jenda červená fábka.. (ne Olinovo)

fotky dodam až rozchodim PC

Ahoj Adame no tak super,no tesim se az se uvidime jinak posli me SZ poslu ti ten mail jak jsi to po me chtel ja nemel u sebe net tak nejak jsem nestihal jinak Cuzina urcite jako Tuzina souhlasim jojo lidi zapominaj upravovat svoje mazlicky a obohacovat je a ne 3 roky jezdit porad ve stejnem aute(ja treba zmenil cele auto) a pak se divjej no tohodle cloveka fakt nechapu no jako taky styl uprav ale kazdy ma neco tak dej vedet T...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zacatku hruza, praha jizni spojka katastrofa hodinu pres prahu, se prazaci asi posr.ali kuli velikonocim bo nevim, pak silena organizace 40min cekani na prijezdu k letisti... a to uz sem byl nasra.nej na letiste sem dojel az v 12.20hod a ani reg. do sprintu nestlihl.... navic na volny jizdy zbylo vzdy tak 30min misto 1,5hod ... takze tak na jednu jizdu s extremne dlouhym cekanim.... ale zase sem si pokecal se znamejma, svezl se ve zlatce... pokoukal na kaskadery takze nakonec ok... ale organizacne zlaty Milovice, Blatna, nebo Mimon ...

Navic kdo necekal na "erotickou mycku" dobre udelal..

Zatim jen jedno foto- Pohary za sprinty Diesel do 2500: 1. a 2. misto Dieselpower.cz

Video z akce bude snad v pondeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...